gtu_logo

III. GTÜ Biyomühendislik Mezuniyet Günleri (Güncelleme)

Değerli Öğrencilerimiz,

Gebze Teknik Üniversitesi Biyomühendislik Topluluğu (GTÜ BIOS) ve GTÜ Biyomühendislik Bölümü ortaklığında 24 Mayıs 2024 tarihinde Gebze Teknik Üniversitesi Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek "III. GTÜ Biyomühendislik Mezuniyet Günleri"nde sizlerle bir araya gelmekten büyük memnuniyet duyacağız.

III. GTÜ Biyomühendislik Mezuniyet Günleri'nde; mezuniyet mutluluğunuzu paylaşma, tezlerinizi ve akademik başarılarınızı sunma fırsatı bulacaksınız. Bitirme tezlerinizi Bilim Kurulu’na İngilizce dilinde Sözlü Bildiri ve Poster Bildiri olarak sunacaksınız.

Özetlerinizi www.gtubios.org web sitesinde yer alan "Abstract Template"e uygun olarak düzenleyip son başvuru tarihi olan 10 Mayıs 2024 saat 17:30'a kadar www.gtubios.org web sitesindeki "Submission Formu"nu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz. Göndereceğiniz özetler Bilim Kurulu tarafından dikkatle incelenecek ve uygunluk durumu tarafınıza e-posta yoluyla bildirilecektir.

III. GTÜ Biyomühendislik Mezuniyet Günleri sabah ve öğleden sonraki oturumlarında; sektörden ve akademiden başarılı sürpriz isimler konuşma yapacaklar, tecrübelerini ve kıymetli tavsiyelerini Biyomühendis adaylarına aktaracaklar.

Etkinliğimize katılan tüm katılımcılarımıza hatıra niteliğinde "Özet Kitapçığı, Katılım Belgesi, ve Kongre Çantası" hediyeleri verilecektir. Ayrıca, Sözlü ve Poster Bildiri ödülü kazanan katılımcılarımızı sürpriz hediyeler de bekliyor.

Ayrıca okulumuz Biyomühendislik lisans bitirme öğrencileriyle etkinlik sonunda veda yemeği yenecektir.

Türkiye’nin dört bir yanından etkinliğimize katılacak siz değerli Biyomühendislik veya Genetik ve Biyomühendislik bölümlerinde lisans bitirme projelerini gerçekleştiren veya tamamlayan Biyomühendis adaylarıyla; biyomühendislik alanındaki son gelişmeleri öğrenecek ve biyomühendisliği birlikte tanıtacağız.