Geçmişteki Dekanlar

Prof.Dr. Taşkın KAVZOĞLU 10.05.2019- Halen Devam Ediyor
Prof. Dr. Bülent AKBAŞ 06.07.2018 - 03.05.2019
Prof.Dr. Babür ÖZÇELİK 20.07.2016 -05.07.2018
Prof.Dr. Hasan SADIKOĞLU 12.06.2015 -20.07.2016
Prof.Dr. Babür ÖZÇELİK 27.01.2015 -11.06.2015 
Prof.Dr. M. Alaittin HASTAOĞLU 03.01.2010 -26.01.2015
Prof.Dr. Orhan ŞAHİN 10.12.2004 - 02.01.2010
Prof.Dr. Alinur BÜYÜKAKSOY 02.12.2003 - 09.12.2004
Prof.Dr. Nizamettin KAZANCI 02.12.2000 - 01.12.2003
Prof.Dr. Ahmet AYHAN 03.12.1993 - 01.12.2000