LİSANS DİPLOMASI HAZIR OLAN ÖĞRENCİLERİMİZ

DİPLOMA TALEBİNDE BULUNUP DİPLOMASI HAZIR OLAN ÖĞRENCİLERİMİZİN LİSTESİ AŞAĞIDA YER ALMAKTADIR.

DİPLOMALARINIZI;

NÜFUS CÜZDANINIZLA BİRLİKTE DİPLOMA SAHİBİ VEYA NOTER ONAYLI VEKALET VERDİĞİ KİŞİ ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI' NDAN TESLİM ALABİLİRSİNİZ.

  

Adı Soyadı Fakülte    
TALHA ABOUD TALIB Mühendislik Fakültesi    
MUKSINI SULEIMAN KHALFANI Mühendislik Fakültesi    
ÜMİT DENİZ Mühendislik Fakültesi    
ALİ YUSUF KOÇAK Mühendislik Fakültesi    
BURAK URAY Mühendislik Fakültesi    
OLCAY ERTAŞ Mühendislik Fakültesi    
MEHMET ZEYBEL Mühendislik Fakültesi    
EZGİ DİNÇ Mühendislik Fakültesi    
DAVUT KILINÇ Mühendislik Fakültesi    
RAMAZAN ÇUBUKCI Mühendislik Fakültesi    
AHMET TÜRK Mühendislik Fakültesi    
BURAK AKKAYA Mühendislik Fakültesi    
BURAK SELVİ Mühendislik Fakültesi    
CEMAL AKDENİZ Mühendislik Fakültesi    
EMRE ÖZDEMİR Mühendislik Fakültesi    
EGEMEN YARIMOĞLU Mühendislik Fakültesi    
KANSU ALTINIŞIK Mühendislik Fakültesi    
TÜRKAN ÖZCAN Mühendislik Fakültesi    
GÜLÇİN KAHRAMAN Mühendislik Fakültesi    
ZÜLAL KÜTÜK Mühendislik Fakültesi    
SÜMEYYE KARAKAVAK Mühendislik Fakültesi    
TAHA DELEN Mühendislik Fakültesi    
HALİL İBRAHİM PENEKLİ Mühendislik Fakültesi    
ONUR GÜRSOY Mühendislik Fakültesi    
MUHAMMET MURAT BİROL Mühendislik Fakültesi    
MEHMET SEL Mühendislik Fakültesi    
FATMA NUR ESİRCİ Mühendislik Fakültesi    
EMRE BELEN Mühendislik Fakültesi    
HÜSEYİN KORKMAZ Mühendislik Fakültesi    
OZAN EMRE YAPICI Mühendislik Fakültesi    
ABUU BAKARİ KİHERO Mühendislik Fakültesi    
YASEMİN SAÇAKLI Mühendislik Fakültesi    
ABDULLAH HAKTAN ALTAN Mühendislik Fakültesi    
MİTHAT KONUK Mühendislik Fakültesi    
ELİF TUĞBA ÖZFİDAN Mühendislik Fakültesi    
OSMAN SAVCI Mühendislik Fakültesi    
YAVUZ SELİM KESKİN Mühendislik Fakültesi    
ŞENOL ÇOKKERSE Mühendislik Fakültesi    
TANER YILDIZ Mühendislik Fakültesi    
YUSUF KAYA Mühendislik Fakültesi    
MUHAMMED ESAD ÖZTEMEL Mühendislik Fakültesi    
TAHA KILIÇOĞLU Mühendislik Fakültesi    
MUZAFFER BATLICANCI Mühendislik Fakültesi    
DOĞUŞ CAN GÖKÇEN Mühendislik Fakültesi    
ORHAN GÖKKAYA Mühendislik Fakültesi    
YASİN TANRIVER Mühendislik Fakültesi    
HALİSE SAHA Mühendislik Fakültesi    
EMRE DEMİRTAŞ Mühendislik Fakültesi    
ZEYNEP GAZAL KAYA Mühendislik Fakültesi    
ABDULSAMET SABUNCU Mühendislik Fakültesi    
GÖKHAN KONUK Mühendislik Fakültesi    
ERAY GÜL Mühendislik Fakültesi    
FATMA NUR ERKARTAL Mühendislik Fakültesi    
MUHAMMED MARUF KILIÇ Mühendislik Fakültesi    
FURKAN TEKTAŞ Mühendislik Fakültesi    
SİNAN NAR Mühendislik Fakültesi    
SÜMEYYE ELİF GÖKDAĞ Mühendislik Fakültesi    
ESİN LEVENT Mühendislik Fakültesi    
RAMAZAN ÇELİK Mühendislik Fakültesi    
HASRET SARIYER Mühendislik Fakültesi    
FEYYAZ TOPTAŞ Mühendislik Fakültesi    
AZAT UĞURLU Mühendislik Fakültesi    
ALİ ANIL APAYDIN Mühendislik Fakültesi    
MEHMET KOCABAŞ Mühendislik Fakültesi    
ENİSE BAŞARAN Mühendislik Fakültesi    
MEHMET SATILMIŞ Mühendislik Fakültesi    
ENES ASLAN Mühendislik Fakültesi    
AYŞE GÜLER Mühendislik Fakültesi    
NECMEDDİN SAİD KARAKOÇ Mühendislik Fakültesi    
GÜLESER İŞBARALI Mühendislik Fakültesi    
METEHAN SEMİZ Mühendislik Fakültesi    
PELİN ERDEM Mühendislik Fakültesi    
ÜMMÜ SELEME ÜNAL Mühendislik Fakültesi    
HANİFE COŞKUN Mühendislik Fakültesi    
ŞEYMA YÜCER Mühendislik Fakültesi    
TURAN AYDIN Mühendislik Fakültesi    
ERDEM BİNGÖL Mühendislik Fakültesi    
NURDAN ÇAPOĞLU Mühendislik Fakültesi    
TUBA YILDIZ Mühendislik Fakültesi    
ABDULLATİF DURĞUN Mühendislik Fakültesi    
ENES BÖLÜKBAŞ Mühendislik Fakültesi    
OZAN BÜYÜKÇAKIR Mühendislik Fakültesi    
EMRE GÖK Mühendislik Fakültesi    
UMAY CANSU OKUTAN Mühendislik Fakültesi    
KAZIM BURAK KARAKUŞ Mühendislik Fakültesi    
MERT DURSUN Mühendislik Fakültesi    
BURAK ALFMAN Mühendislik Fakültesi    
ABİDİN TAŞAR Mühendislik Fakültesi    
SERHAT CIBIR Mühendislik Fakültesi    
ERDİNÇ EROL Mühendislik Fakültesi    
MUKADDES ESMA CIBA Mühendislik Fakültesi    
ELÇİN ARIDİL Mühendislik Fakültesi    
FERHAT EREN Mühendislik Fakültesi    
OSMAN AYYILDIZ Mühendislik Fakültesi    
ALİ ÖZAN SANLIK Mühendislik Fakültesi    
KADİR KOÇAK Mühendislik Fakültesi    
BİLAL GAYRETLİ Mühendislik Fakültesi    
SAMET GÜLEÇ Mühendislik Fakültesi    
EMİNE FERAYE AYDIN Mühendislik Fakültesi    
ERDEM CEMİL ALSAR Mühendislik Fakültesi    
MEHMET ULUÇ Mühendislik Fakültesi    
EREN DEMİR Mühendislik Fakültesi    
GÖZDE ÖCAL Mühendislik Fakültesi    
HAKAN ÖZDEMİR Mühendislik Fakültesi    
KÜBRA KUL Mühendislik Fakültesi    
ABDULHAMİD MUSTAFA KAVRANOĞLU Mühendislik Fakültesi    
HİCRAN BİLGİÇ Mühendislik Fakültesi    
ZEKİ AKSAKAL Mühendislik Fakültesi    
BERKAY YÜCE Mühendislik Fakültesi    
HİKMET ÖZALP Mühendislik Fakültesi    
KÜBRA ÖZTÜRK Mühendislik Fakültesi    
YASİN YASSİKAYA Mühendislik Fakültesi    
HÜSEYİN GÜNDOĞDU Mühendislik Fakültesi    
ARMAN NOYAN ÖZAVCI Mühendislik Fakültesi    
EMRE YILMAZ Mühendislik Fakültesi    
MESUT ÇELEN Mühendislik Fakültesi    
NİHAN ARSLAN Mühendislik Fakültesi    
KORHAN SARICA Mühendislik Fakültesi    
BÜNYAMİN SÖĞÜT Mühendislik Fakültesi    
SALİH TOPAL Mühendislik Fakültesi    
MEHMET FATİH KALKAN Mühendislik Fakültesi    
AYŞE TOMBAK Mühendislik Fakültesi    
İSA TURGUT Mühendislik Fakültesi    
ŞEFİK FIRAT TÜRKER Mühendislik Fakültesi    
BURAK YARGICI Mühendislik Fakültesi    
İSMAİL KOCA Mühendislik Fakültesi    
ONUR AKGÜL Mühendislik Fakültesi    
BERAT TOPÇU Mühendislik Fakültesi    
NURİ SELÇUK Mühendislik Fakültesi    
KAZIM ÇATALKAYA Mühendislik Fakültesi    
GÖKHAN GÖKMEN Mühendislik Fakültesi    
YUSUF ALPER ÇELİK Mühendislik Fakültesi    
ERKAN İKİNCİ Mühendislik Fakültesi    
YUNUS EMRE ALÇAKAKAN Mühendislik Fakültesi    
ONUR ÇANTA Mühendislik Fakültesi    
METEHAN İLERİ Mühendislik Fakültesi    
ENES ŞİMŞİR Mühendislik Fakültesi    
KAAN AYDIN Mühendislik Fakültesi    
FATİH ŞENTÜRK Mühendislik Fakültesi    
ERAY GÜL Mühendislik Fakültesi    
ÖMER FARUK KİP Mühendislik Fakültesi    
İSMAİL TUĞLU Mühendislik Fakültesi    
ENSAR ÇAKAR Mühendislik Fakültesi    
YUSUF ÖZKAN ÖRNEK Mühendislik Fakültesi    
BATUHAN YAMAÇ Mühendislik Fakültesi    
HAYRİ BÜYÜKCERAN Temel Bilimler Fakültesi    
Sabri keleş Temel Bilimler Fakültesi    
FERAYE HATİCE Temel Bilimler Fakültesi    
ZARİFE TATLIBAŞ Temel Bilimler Fakültesi    
RUKİYE GÜLDİBİ Temel Bilimler Fakültesi    
FERHAT BOZKURT Temel Bilimler Fakültesi    
ENSHERAH CHEHAB Temel Bilimler Fakültesi    
DAMLA BAŞARAN Temel Bilimler Fakültesi    
PINAR DÜZENLİ Temel Bilimler Fakültesi    
ZEYNEP GÜRSÖZ Temel Bilimler Fakültesi    
SERAP KOCAOSMANOĞLU Temel Bilimler Fakültesi    
DERYA SOLMAZ Temel Bilimler Fakültesi    
TAYFUN ACAR Temel Bilimler Fakültesi    
DİLEK ŞENTÜRK Temel Bilimler Fakültesi    
NURHAN AR Temel Bilimler Fakültesi    
YELİZ KOTİL Temel Bilimler Fakültesi    
DİLSUN CEBECİOĞLU Temel Bilimler Fakültesi    
BURCU YİĞEN Temel Bilimler Fakültesi    
NEZİH ERKAN Temel Bilimler Fakültesi    
GAMZE DUMAN Temel Bilimler Fakültesi    
BURCU ERBEN Temel Bilimler Fakültesi    
ESRA OĞUZ Temel Bilimler Fakültesi    
ŞEYMA YETER Temel Bilimler Fakültesi    
ADİLE ULUCA Temel Bilimler Fakültesi    
MERVE VURAL Temel Bilimler Fakültesi    
ALİ ECE Temel Bilimler Fakültesi    
FERHAT BOZKURT Temel Bilimler Fakültesi    
AHMET EMRE BAYRAK Temel Bilimler Fakültesi    
ZEKERİYA GÜRBÜZ Temel Bilimler Fakültesi    
SEMRA ÖNCE Temel Bilimler Fakültesi    
DENİZ DEMİRCANLI Temel Bilimler Fakültesi    
TOLGA KAHRAMAN Temel Bilimler Fakültesi    
SAADET UZUN Temel Bilimler Fakültesi    
SEMA BAŞAK Temel Bilimler Fakültesi    
MUHSİN KAYMAKÇI Temel Bilimler Fakültesi    
FATİH ATEŞ Temel Bilimler Fakültesi    
NUR ÖZGEN Temel Bilimler Fakültesi    
SEZER ŞENOVA Temel Bilimler Fakültesi    
YİĞİT DAYI Temel Bilimler Fakültesi    
ÜNAL ÖZDEN AKKUŞ Temel Bilimler Fakültesi    
YASEMİN ALAYBAŞI Temel Bilimler Fakültesi    
İMRA OLGUNSOY Temel Bilimler Fakültesi    
DOĞUKAN BOZKURT Temel Bilimler Fakültesi    
BERKER ATAGÜN Temel Bilimler Fakültesi    
SEZGİN FIRAT Temel Bilimler Fakültesi    
MEHMET SONER TÜRKÜNER Temel Bilimler Fakültesi    
MÜBERRA FATMA CESUR Temel Bilimler Fakültesi    
BANU KURU Temel Bilimler Fakültesi    
OZAN TOPCU Temel Bilimler Fakültesi    
BÜŞRA KÖKSAL Temel Bilimler Fakültesi    
NURAN SOYSAL Temel Bilimler Fakültesi    
MERVE KUTAY Temel Bilimler Fakültesi    
MAHMUT ERHAN AVŞAROĞLU Temel Bilimler Fakültesi    
SADIK BAY Temel Bilimler Fakültesi    
KEMAL EFE Temel Bilimler Fakültesi    
CEREN ÇETİN Temel Bilimler Fakültesi    
KAMİL CAN KILIÇ Temel Bilimler Fakültesi    
EZGİ ALKAN Temel Bilimler Fakültesi    
GİZEM AKTUĞ Temel Bilimler Fakültesi    
ÖYKÜ AŞCI Temel Bilimler Fakültesi    
MUSTAFA SAFA KARAGÖZ Temel Bilimler Fakültesi    
ESAD ESEOĞLU Temel Bilimler Fakültesi    
MELTEM ALTUNAY Temel Bilimler Fakültesi    
HÜLYA ŞEN Temel Bilimler Fakültesi    
CEMİL ALTUNAY Temel Bilimler Fakültesi    
MUSTAFA ÇOBAN Temel Bilimler Fakültesi    
ÖZGE SEDEF TANIR Mimarlık Fakültesi   MİMARLIK
DİLAN YAŞAR Mimarlık Fakültesi   MİMARLIK
EZGİ KAVUK Mimarlık Fakültesi   MİMARLIK
SONER TUKTA Mimarlık Fakültesi   MİMARLIK
GÖRKEM ERTUĞRUL Mimarlık Fakültesi   MİMARLIK
MEHMET YAKUP ORUÇ Mimarlık Fakültesi   MİMARLIK
MURAT ERCAN Mimarlık Fakültesi   MİMARLIK
İREM BEZEK Mimarlık Fakültesi   MİMARLIK
MİRPENÇ TEKİN Mimarlık Fakültesi   MİMARLIK
SAMET BAYRAK Mimarlık Fakültesi   MİMARLIK
GÜLŞAH UYSAL Mimarlık Fakültesi   MİMARLIK
SONER ZONTUL Mimarlık Fakültesi   MİMARLIK
RÜMEYSA ŞULE DEMİR Mimarlık Fakültesi   MİMARLIK
BÜŞRA KURTULUŞ Mimarlık Fakültesi   MİMARLIK
SEVGİ YETER Mimarlık Fakültesi   MİMARLIK
HASAN HÜSEYİN BÜTÜN Mimarlık Fakültesi   MİMARLIK
LEYLA ASLAN Mimarlık Fakültesi   MİMARLIK
ÖZGÜR CEYLAN Mimarlık Fakültesi   MİMARLIK
ÜLKÜ NUR YETKİN Mimarlık Fakültesi   MİMARLIK
PELİN ALTAN Mimarlık Fakültesi   MİMARLIK
ERSİN POLAT Mimarlık Fakültesi   MİMARLIK
ŞAHİKA KÖMÜR Mimarlık Fakültesi   MİMARLIK
RECEP VATANSEVER İşletme Fakültesi   İşletme
DEMET BAKIŞLI İşletme Fakültesi   İşletme
BÜŞRA KEPİL İşletme Fakültesi   İşletme
EMRE DENİZ İşletme Fakültesi   İşletme
SALİH CAN SİDAR İşletme Fakültesi   İşletme
KAMİLE ERBAY İşletme Fakültesi   İşletme
DİLAY GÜVEN İşletme Fakültesi   İşletme
SİMGE TÜFEKÇİ İşletme Fakültesi   İşletme
HİLAL DUMAN İşletme Fakültesi   İşletme
DEMET BAKIŞLI İşletme Fakültesi   İşletme
OSMAN BOĞUŞ İşletme Fakültesi   İşletme
CİHAN ÖZGENÇ İşletme Fakültesi   İşletme
MEHMETCAN TEPE İşletme Fakültesi   İşletme
ELİF MEŞE İşletme Fakültesi   İşletme
MAKSUT KORKUT İşletme Fakültesi   İşletme
SEDRETTİN BAYCUMAN İşletme Fakültesi   İşletme
ŞERİFE ÇALIŞKAN İşletme Fakültesi   İşletme
GİZEM KANDARA İşletme Fakültesi   İşletme
KAMURAN KAHVECİ İşletme Fakültesi   İşletme
İLKER TELÖREN İşletme Fakültesi   İşletme
EDA ALPASLAN İşletme Fakültesi   İşletme
BERTAN MERGUP GİRAY İşletme Fakültesi   İşletme
HATİCE ÇOLAK İşletme Fakültesi   İşletme
EBRU KAHRAMAN İşletme Fakültesi   İşletme
TUNA TAŞKIRAN İşletme Fakültesi   İşletme
İBRAHİM GÜNGÖR İşletme Fakültesi   İşletme
ELİF İŞİM İşletme Fakültesi   İşletme
İNCİ ORAL İşletme Fakültesi   İşletme
GÜRKAN PALAZ İşletme Fakültesi   İşletme
BAŞAK KARACAN İşletme Fakültesi   İşletme
TUĞKAN ARICA İşletme Fakültesi   İşletme
ALPEREN HINIK İşletme Fakültesi   İşletme
ANIL LİMAN İşletme Fakültesi   İşletme
YUNUS EMRE KİR İşletme Fakültesi   İşletme
MÜCAHİT AKBABA İşletme Fakültesi   İşletme
ÖMER NARMAN İşletme Fakültesi   İşletme
ÖMER FARUK AKKAYA İşletme Fakültesi   İşletme
EZGİ ŞAHİN İşletme Fakültesi   İşletme
DERYA ÇAY İşletme Fakültesi   İşletme
CENGİZHAN ELİBOL İşletme Fakültesi   İşletme
MAKBULE DEMİR İşletme Fakültesi   İşletme
ALİ GEDİK İşletme Fakültesi   İşletme
ALP EREN DEMİRCİ İşletme Fakültesi   İşletme
MELİHA ACAR Mühendislik Fakültesi    
BARIŞ ZENCİR Mühendislik Fakültesi    
FATMA ÇELİK Mühendislik Fakültesi    
SEMİH KAYA Mühendislik Fakültesi    
HAKAN KORKMAZ Mühendislik Fakültesi    
OĞUZHAN ÇALIŞKAN Mühendislik Fakültesi    
HALİL ÇAKMAK Mühendislik Fakültesi   BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ 
ÖMER ERBİL Mühendislik Fakültesi   MALZEME BİL. VE MÜH.
SELAHATTİN FURKAN KARAHAN Mühendislik Fakültesi   BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ 
EBRU ÖZTÜRK Mühendislik Fakültesi   BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ 
CAFER CANER BALCANCI Mühendislik Fakültesi   ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET FATİH ÇAY Mühendislik Fakültesi   ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
TOLGA DEMİR Mühendislik Fakültesi   ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MUHYETTİN YASAY Mühendislik Fakültesi   ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
HAZAL KAYIKET Mühendislik Fakültesi   MALZEME BİL. VE MÜH.
DURUKAN İLTER Mühendislik Fakültesi   MALZEME BİL. VE MÜH.
HALİL AŞKIN Mühendislik Fakültesi   MALZEME BİL. VE MÜH.
AYLİN DOĞAN Mühendislik Fakültesi   MALZEME BİL. VE MÜH.
BURAK HAMALİ Mühendislik Fakültesi   MALZEME BİL. VE MÜH.
CANSU BALTA Temel Bilimler Fakültesi   MATEMATİK
ASLI ŞAHİN Temel Bilimler Fakültesi   MATEMATİK
OĞUZHAN KÖSE Temel Bilimler Fakültesi   MOLEKÜLER BİYO. VE GEN.
KADİR EGEMEN BERGAMA İşletme Fakültesi   İŞLETME 
MELİS TOPRAK Mimarlık Fakültesi   MİMARLIK
ESRA ÖZEN Mimarlık Fakültesi   MİMARLIK
DÜRİYE YAMAN Mimarlık Fakültesi   MİMARLIK
ELİF BETÜL CANMEMİŞ Mimarlık Fakültesi   MİMARLIK
FATMA NUR ÜZMEN Mimarlık Fakültesi   MİMARLIK
ZEYNEP ELİF SAYGILI Mimarlık Fakültesi   MİMARLIK
GÜLSÜM GÜLER Mimarlık Fakültesi   MİMARLIK
GÜNAY ÇALIŞKAN Mühendislik Fakültesi   ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
YAVUZ OĞUZ İPEK Mühendislik Fakültesi   BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ 
RAMAZAN ALTEKİN Mühendislik Fakültesi   BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ 
OZAN CİN Mühendislik Fakültesi   MALZEME BİL. VE MÜH.
BARIŞ BİLGE Mühendislik Fakültesi   ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
FATİH KARAAĞAÇ Mühendislik Fakültesi   ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BATUR KUZGUN Mühendislik Fakültesi   ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MAHMUT SAMİ TİRYAKİ Mühendislik Fakültesi   ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
HURİYE ASLANER Mühendislik Fakültesi   ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
KASIM GÜNDÜZ Mühendislik Fakültesi   ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ŞULE DİKMEN Mimarlık Fakültesi   MİMARLIK
RAMAZAN ASLANDAĞ Temel Bilimler Fakültesi   MATEMATİK
HALİL İBRAHİM BEDİR Temel Bilimler Fakültesi   MATEMATİK
SEZGİ AKBAL Temel Bilimler Fakültesi   MOLEKÜLER BİYO. VE GEN.
ONUR UÇAK Mühendislik Fakültesi   BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ 
YUSUF CESUR Mühendislik Fakültesi   BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ 
BÜŞRA AYDEMİR Mühendislik Fakültesi   MALZEME BİL. VE MÜH.
HARUN İNCİ Mühendislik Fakültesi   ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MAHBUP TOPDEMİR Temel Bilimler Fakültesi   MATEMATİK
SERAP ATLI Temel Bilimler Fakültesi    
MUSTAFA DİVYAPICIGİL Temel Bilimler Fakültesi    
MUSTAFA BALÇIN İşletme Fakültesi    
GÖRKEM VARLIK Mimarlık Fakültesi    
NERGİZ SERT Mimarlık Fakültesi    
MUSTAFA HAKAN ÇAKI Mühendislik Fakültesi    
ARİFE TEKŞAN Mühendislik Fakültesi    
ALİCAN CİVELEK Mühendislik Fakültesi    
ALPER ŞENYILDIZ Mühendislik Fakültesi    
Volga ŞENGÜL Temel Bilimler Fakültesi   Fizik 
SAMET SAİT TALAYHAN Mühendislik Fakültesi   BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
MERVE KAYA Mühendislik Fakültesi   BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
İSA YÜKSEL FEN FAKÜLTESİ   MOLEKÜLER BİYO. VE GEN.
EMRAH ARAMACI FEN FAKÜLTESİ   MATEMATİK
MUSTAFA SERTAÇ TORÖZ Mühendislik Fakültesi   MALZEME BİL. VE MÜH.
BURAK ÖZÇAKIR Temel Bilimler Fakültesi   FİZİK
AYŞE AYBİKE GÜRARSLAN İşletme Fakültesi   İşletme
AHMET YAĞIZ YILDIRIM İşletme Fakültesi   İşletme
TAHA BORA ÇINAR İşletme Fakültesi   İşletme
EMİNE GÜZEL İşletme Fakültesi   İşletme
KADER YİĞİT İşletme Fakültesi   İşletme
BETÜL GÜNER İşletme Fakültesi   İşletme
HİLAL MELEK AKSU İşletme Fakültesi   İşletme
HASAN MELİH ALNIAK İşletme Fakültesi   İşletme
MELEK MUŞTASAL İşletme Fakültesi   İşletme
SAMED KARABIÇAK İşletme Fakültesi   İşletme
SERHAT CİMİT İşletme Fakültesi   İşletme
EZGİ ŞAŞTIR İşletme Fakültesi   İşletme
GÜRAY HAZAR İşletme Fakültesi   İşletme
CEMRE ÇETİNKAYA İşletme Fakültesi   İşletme
ÇİĞDEM ÖZCAN İşletme Fakültesi   İşletme
MERVE DİLŞAT SARIM İşletme Fakültesi   İşletme
HASRET YAŞAR İşletme Fakültesi   İşletme
MUSTAFA UCUZCU İşletme Fakültesi   İşletme
FAHRETTİN ERTUĞRUL İşletme Fakültesi   İşletme
AYKUT ÇALIŞKAN İşletme Fakültesi   İşletme
MEHMET GÜRBÜZ İşletme Fakültesi   İşletme
BUKET ŞAHİN İşletme Fakültesi   İşletme
BERRİN ERSUNGUR İşletme Fakültesi   İşletme
ÇAĞDAŞ ÇATALTEPE İşletme Fakültesi   İşletme
SAMİ MUTLU İşletme Fakültesi   İşletme
KÜBRA AŞIK İşletme Fakültesi   İşletme
MELİS BARAN İşletme Fakültesi   İşletme
MELTEM BORA İşletme Fakültesi   İşletme
GÜLİZ ÖZPİRİNÇİ İşletme Fakültesi   İşletme
TUBA SAPMAZ İşletme Fakültesi   İşletme
MERVE HİLAL DOLANBAY İşletme Fakültesi   İşletme
AYŞE IRMAK YALDIZ İşletme Fakültesi   İşletme
GİZEM YILMAZ İşletme Fakültesi   İşletme
ANIL CAN SALMAN İşletme Fakültesi   İşletme
ALİ ÖZTÜRK Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
MELİKE POLAT Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
SARPER YALÇINSOY Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
KÜBRA GİZEM KARAGÖZ Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
AYŞE TOTU Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
NİLÜFER ÜTÜCÜ Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
ÖZLEM DİRİ Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
GÜRKAN MANAY Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
BETÜL BEYZA KONUŞKAN Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
MAHMUT SEÇEN Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
ESER GÜNAL Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
ÖZGE ÖZKUVANCI Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
SABAHAT KÖSE Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
ÖZLEM AYVAZ Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
BÜŞRA ATALAY Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
ORHAN KEMİK Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
SENA ALKIN Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
MELİKE KALKAN Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
SENA AKGÜL Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
TUĞBA DÖNMEZ Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
MİNE KOCA Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
ALİYE YILDIRIM Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
BEDRİYE ELMA Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
ŞÜHEDA POLAT Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
HASAN ŞENGÖZ Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
ÖMER KESKİN Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
CANER ASLAN Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
MEHMET FATİH GÜLERYÜZ Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
ÇAĞLAR KANBER Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
EREN ERDOĞAN Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
NAĞİHAN İNAN Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
SEFA TAŞCIOĞLU Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
SABRİ MEVİŞ Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
BETÜL GÜLÇİÇEK Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
MUHAMMED NURULLAH ÇİNAR Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
BURAK KORAY KÖSE Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
HAKAN DEĞİRMEN Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
ADNAN EROL Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
TUĞÇENUR YAVUZEL Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
SAİT NURİ UYANIK Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
ENGİN YILDIRIM Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
AHMET SOYYİĞİT Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
GÖRKEM ÖZTÜRK Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
MEHMET FATİH GÜVENÇLİ Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
ÇAĞLA BARAN Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
MURAT ALTUNTAŞ Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
HÜSEYİNCAN ŞAHİN Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
ALİ TUĞRUL PINAR Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
OĞUZCAN PAMUK Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
ALİCAN ÖZER Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
SELİM AKSOY Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
ÖZCAN ÖVÜNÇ Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
YUNUS EMRE ALÇAKAKAN Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
CEMİLE BURCU ATAY Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
AKİF KAYABAŞI Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
AYŞE YILMAZ Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
RABİA HATİPZADE Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
HALİL İBRAHİM ŞAHİN Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
BURAK ECE Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
MEHMET MELİH AYDEMİR Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
DOĞUŞ CAN SEVDİREN Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
YUSUF LEVENT YAMAK Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
MEHMET DOĞAN Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
ÖZGÜN TUNCER Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
HÜSEYİN ALPTEKİN SARI Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
ERDAL ÇIĞAL Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
MELİH ÖZGÖZ Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
ELİF YAZGAN Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
SEFA KEMAL MANDAL Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
VOLKAN NESİPOĞLU Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
CEREN SALMAN Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
SEVİM ERDÖL Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
AYDIN SÜLEYMAN GÜZEL Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
OĞUZ ÖZEN Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
TUFAN VURAL Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği Mühendislik Tamamlama
SİNAN MADEN Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği Mühendislik Tamamlama
KAAN KOÇ Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği Mühendislik Tamamlama
MUSTAFA  ÖZKAN Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği Mühendislik Tamamlama
ŞAHİN ÖNALAN Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği Mühendislik Tamamlama
AHMET GÖR Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği Mühendislik Tamamlama
GÖKHAN  ŞAHİN Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği Mühendislik Tamamlama
AHMET FURKAN YILMAZ Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
UĞUR ENİŞ Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
CİHAN ÇAĞLAYAN Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
HACI HAYDAR TEMİR Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
ÖMER DELİBAŞ Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
ZÜHAL KILINÇ Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
EYÜP ÇUĞALIR Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
ABDULKADİR TAŞTAN Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
MACİDE MELİS AZDAMUR Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
OĞUZ OZAN Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
FATMA NUR DİŞÇİ Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
KADİR KÖSE Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
SADETTİN DURMUŞ TALİPOĞLU Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
ALİ GÜL Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
İSMAİL BURAK CENGE Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
ERDEM ERAYDIN Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
BAHADIR CAN Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
SAMİ ÖZPOLAT Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
İBRAHİM YILMAZ Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
FAHRİ İNAN Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
İSA EROL Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
MUSTAFA DOĞAN Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
OĞUZ KAYA Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
NUH CAN Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
ORHAN ÖZTÜRK Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
FIRAT AYLUÇTARHAN Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
BÜŞRA DEMİRKOL Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
MUSTAFA BAYDAR Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
ENES TUNCAY Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
EDA GÜZEL Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
RASİM KILIÇ Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
ÖMER FARUK ÇETİNCE Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
ABDULGANİ ERKAN Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
KÜRŞAD KAĞAN  ÇANAK Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
SEVGİ  TAŞDEMİR Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
ENGİN KOÇ Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
BÜŞRA YENİDÜNYA Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
ELİF METİN Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
MEHMET ALİ MAVUŞ Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
GONCA DEMİR Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
TUĞBA AYDOĞDU Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
GÜLŞAH ÜNLÜ Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
HİLAL YAZIKSIZ Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
HALİME İLHAN Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
EZGİ AZAKLAR Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
DAMLA KILIÇ Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
HEDİYE ELİF AKDAŞ Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
ŞEYMA KAHRAMANTÜRK Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
ÖZLEM KÜTÜK Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
BÜŞRA TEKGÜL Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
ÖZGE NUR BAŞ Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
ÖZLEM KESİM Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
AYŞE ÇAKMAK Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
ESMA NURAY BAYRAM Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
EZGİ BEKAR Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
PINAR YARKIN Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
ASLIHAN MİRALOĞLU Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
AYBEN TOKGÖZ Temel Bilimler Fakültesi   Fizik
ÇAĞLAR NEBOL Temel Bilimler Fakültesi   Fizik
SEÇKİN GÜNDÜZ Temel Bilimler Fakültesi   Fizik
SAMET CAN BİÇER Temel Bilimler Fakültesi   Fizik
OSMAN ARTUNÇ TÜRE Temel Bilimler Fakültesi   Fizik
BÜNYAMİN ÖZKAL Temel Bilimler Fakültesi   Fizik
EMİNE AYCAN EKŞİOĞLU Temel Bilimler Fakültesi   Fizik
BÜŞRA AKTAŞ Temel Bilimler Fakültesi   Fizik
BUKET ÇETİN Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
EMRE ERDEM Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
ĞARİP DEMİR Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
HÜSEYİN KORAY MISIRLIOĞLU Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
ASENA CANTÜRK Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
MUSTAFA GÖK Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
HAVVA BUĞDA Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
GİZEM İNCEKARA Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
TUĞCE TORUN Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
ELİF AKTAR Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
HÜRMÜZ CEYLAN Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
SÜMEYYE YÜKSEL Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
HALİL YILMAZ Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
KÜBRA BAYRAK Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
CENNET SENA PARLATAN Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
EZGİ YILDIZ Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
CÜNEYT AKDENİZ Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
BURAK MUĞDAT KARAN Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
İLKEM SEVGİLİ Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
FETHİYE EKEN Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
GÜLŞAH YARAN Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
LEMAN ÖZEL Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
RİDHO ASSIDICKY Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
DENİZ KARAGÖZ Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
FATİH AYDEMİR Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği 
KASIM GÜNDÜZ Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
SAVAŞ YILMAZERLER Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
TALHA SAYDAM Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
ŞULE DİKMEN Mimarlık Fakültesi   Mimarlık İkinci Nüsha
BİRKAN GİRGİN Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
EMRAH ÖZDEMİR Temel Bilimler Fakültesi   Fizik
BURHAN OĞUR Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
KENAN SAVAŞ Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği Mühendislik Tamamlama
OĞUZHAN AYHAN Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
SAYGIN BAKTIR Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
BÜŞRA ERKAN Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
ZEHRA BUSE IŞIK Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
HÜSEYİN COŞKUN Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
HAZEL PALA Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
AHMET GÜN Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
AYKUT ÇOTUR Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
ŞENTÜRK ŞİMŞEK Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
BEYTULLAH KURNALI Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
SENA ÇAYLAK Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
EBRU GÖZÜTOK Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
YAVUZ SELİM AYHAN Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
RECEP ARITAŞ Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
MEHMET AKTAR Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
YASİN AKBAŞ Temel Bilimler Fakültesi   Fizik
BARIŞ KILIÇ Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
HÜSEYİN AKGÜN Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
AHMET ERDOĞAN Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
HASAN GÜRKAN KAHRAMAN Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
DİLEK ARSLAN Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
NİMET KÖSE Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
KINAY YILDIZ Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
RECEP İLİK Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
SERDAR AKTAN Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
MUHSİN HAKAN AYDIN Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
ZEHRA BÜKE DEMİR Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
MERVE ÇENGEL Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
BATUHAN KAMADAN İşletme Fakültesi   İşletme
FURKAN GÜNEL İşletme Fakültesi   İşletme
EMİNE TOPÇU İşletme Fakültesi   İşletme
TUĞÇE ELMASTAŞ İşletme Fakültesi   İşletme
İBRAHİM SALTIK Mimarlık Fakültesi   Mimarlık-İkinci Nüsha
ELİF YERLİ Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
BAYRAM YÜKSEL Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
MURAT MELİH KOÇ Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
YASİN AVCI Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
MUHAMMET ÖZEKLİ Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
ERMAN KALPAKÇI Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
HASAN HÜSEYİN COŞGUN Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
MUSTAFA ALİCAN MİCAN Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
ERKAN DEMİRBAĞ Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
FATİH ÇIĞRIKÇI Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
TOLGA  BAYINDIR Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği Mühendislik Tamamlama
MEHMET EMİN TÜRKÖLMEZ Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği Mühendislik Tamamlama
SERDAR DERTLİ Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği Mühendislik Tamamlama
YUSUF TAŞOVA Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
MEHTAP CAN Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
ERKAN DEMİRBAĞ Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
İMGE TEKİNER Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
BÜŞRA MUTLU Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
ABDULLAH KAÇMAZ Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
AYLİN DEĞİRMEN Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
FURKAN KOÇOĞULLARI Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
YASEMİN KILIÇ Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
Aslı Sökükcü Temel Bilimler Fakültesi   Fizik
Zeynep Ece Akdeniz  İşletme Fakültesi   İşletme
Ömer Faruk Büyükşar Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
Muzaffer Yılmaz Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
Ozan Gürgür İşletme Fakültesi   İşletme
Ramazan İNAN İşletme Fakültesi   İşletme
Sema COŞKUN Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
Ceyhun YILDIRIM Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
Muhammed Oğuz YILDİZ Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
Müfit AÇIN Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
Ecem BOZKAYA Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
Çiğdem BOZ Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
DİDEM ÖZKAN İşletme Fakültesi   İşletme
RAMAZAN ASLAN İşletme Fakültesi   İşletme
İNCİ KARATAŞ İşletme Fakültesi   İşletme
MEDET AKPİRİNÇ Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
VEYSİ ÇAĞLAR Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
ESAT YIRĞAL Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
DORUK ÇINAR Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
GÜLSÜM BEYAZYILDIZ Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
SÜMEYYE BÜŞRA İNCEOĞLU Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
ELVAN EMİR Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
GİZEM GÜNLÜ Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
BURAK DANACIOĞLU Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
GÜLTEN ŞANLIGENÇLER Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
FATİH ÖZGÜR ALABAY Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
AHSEN YÜKSEL Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
TUĞBA CERAV Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
ARAF ÖYKÜ TÜRKEN Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
RUMEYSA ZEYNEP KURTULUŞ Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
ÖMER ÖCAL Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
MEHMET AKİF TAŞOVA Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
HÜSEYİN BERK CÜRE Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
ÖMER COŞKUN ÇELEBİ Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
BEGÜM SÖZEN Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
RAMAZAN ÖZDEMİR Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
EMRAH YILDIRIM Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
ALİ İSLAM EKŞİ Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
OKAN AKDOĞAN Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
HALİL İBRAHİM OYMACI Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
MERVE ŞAHİN Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
RAMAZAN ALADAĞ Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
MELİS AKDOĞAN Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
FATİH ÖZDEMİR Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
ARİF KAYA Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
BURAK AKSU Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
SEYHAN DÖNMEZ Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
YILMAZ YİĞİT AYBENİZ Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
ZAFER ACUN Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
SAMET ATEŞ Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
ERMAN TOK Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
AYŞE GİZEM ŞAHİN Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
İBRAHİM GÖKHAN AKSÜREN Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
FATMA NUR KÜÇÜK Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
ŞÜKRÜ BIÇAKCI Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
ORHAN KUYUMCU Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
Afşin  AKER Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği Mühendislik Tamamlama
ALPHAN AKSU Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
ÖZGE ARTAN Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
ULAŞ TAÇ Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
ULAŞ ÇAVDAR Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
HALİL ERTUĞRUL MACİT Temel Bilimler Fakültesi   Fizik
TUĞBERK TALAK Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
KADİR ERBASAN Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
NURETTİN TOKAY Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
ESRA KAYNAK Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
FATMA ZEHRA SARI Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
ELİF ULUTAŞ Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
AYŞE YAZICI Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
BUSE ÇINAR Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
KEMAL SÖNMEZ Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
MERVE SARI Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
İLKNUR AKSOY Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
BETÜL ERTURAL Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
AYŞE CAN Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
ÖZGE ÖNLÜTÜRK Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
NAGİHAN GENEL Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
AYŞEGÜL BEYZA AKALIN Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
GİZEM DURU Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
AYSUN ÇİLEK Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
MERVE ŞEYMA ÇETE Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
İLKAY SEVGEN Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
SERPİL BAĞ Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
GÜLSEREN TURHAL Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
BÜŞRA NUR ÇİÇEK Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
CEREN YAMAN Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
FADİME DONBALOĞLU Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
NURŞAH ERSEZEN Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
SENA TÜRKAN Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
ŞEYMA İŞ Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
KELVIN LWEENDO MOONGA Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
NURSYERIK SYEIL Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
AFRIM BOJNIK Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
YAĞMUR ERGENÇ İşletme Fakültesi   İşletme
FEVZİ BAŞAR BAKAN İşletme Fakültesi   İşletme
ASLI ÇEVİK İşletme Fakültesi   İşletme
BERAT ALPASLAN KUDUOĞLU İşletme Fakültesi   İşletme
ÖZGE SÖNMEZ İşletme Fakültesi   İşletme
MEHMET SAMİ ÖZTÜRK İşletme Fakültesi   İşletme
FEYZANUR GENÇ İşletme Fakültesi   İşletme
AYHANIM ACAR İşletme Fakültesi   İşletme
AYLİN BORAN İşletme Fakültesi   İşletme
EZGİ KARAKAYA İşletme Fakültesi   İşletme
BÜŞRA HAKGÖREN İşletme Fakültesi   İşletme
HÜLYA ORDU İşletme Fakültesi   İşletme
BURCU KİRT İşletme Fakültesi   İşletme
MERVE RUTBİL İşletme Fakültesi   İşletme
HASAN ÖZ İşletme Fakültesi   İşletme
ŞULE ARDIÇ İşletme Fakültesi   İşletme
ŞEYDA AKIN İşletme Fakültesi   İşletme
MUAMMER ALKAN İşletme Fakültesi   İşletme
DENİZ GÜVENLİ Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
DEDE GÜÇLÜ Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
FULYA SARIBIYIK Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
ÇAĞLA ÇAKIR Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
ÖZLEM ŞAHİN Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
KÜBRA KARACA Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
CANSU YILDIRIM Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
SELEN ÜCE Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
HATİCE DURSUN Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
MUHAMMED AKGÜLER Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
SEDAT YILMAZ Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
SELİN TAŞDELEN Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
UĞUR YILDIRIM ŞİMŞEK Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
İBRAHİM SALTIK (İKİNCİ NÜSHA) Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
MUHAMMET AYDOĞDU Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
SİYAMEND TURAN Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
OZAN TEKİN Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
MEHMET MASUM TEKİN Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
GÖKSU GÖK Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
ARZU AYSAN Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
SİMGE DUMAN Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
GAMZE YAZGELDİ Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
MUKADDES BÜYÜKKAVUT Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
ÇAĞLAR KOÇKARA Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
EDİZ AKARSU Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
YUSUF ALTUN Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
EYYÜP AYDIN Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
ZELİHA AYAR Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
FEYZA KARAÇUHA Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
ÖZGE ELGÜRMÜZ Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
MÜZEYYEN HİLAL MADAN Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
ŞÜKRAN GÜNDÜZ Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
OZAN ARDUÇ Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
İBRAHİM EREN POSTACI Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
KUBİLAY KEMAL ÖZKAL Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
SEMEN ÇİSE ASLI Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
ABDULLAH GÜRSEL Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
MURAT ENES HATİPOĞLU Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
ESRA PEÇE Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
BÜŞRA TURAK Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
TANSU ÇETİN Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
ÇAĞLAYAN ÇETİN Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
AYŞEGÜL ÜNAL Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
BUSE MÜZEYYEN POYRAZ Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
FURKAN ASLAN Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
MERVE TARCAN Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
GİZEM TURAN Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
EGEMEN ŞEHİTOĞLU Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
HAVVA BAYINDIR Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
MELAHAT ALANUR ŞÜKÜR Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
BUSE BİLBEY Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
BESSİ GÖKALP Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
EBRU BALTACI Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
YEŞİM SAKIZ Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
BÜŞRA SOYLU Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
TUĞBA BAŞAR Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
KÜBRA SÖNMEZ Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
BURÇAK BULUT Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
ÖZNUR ÜNSAL Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
BÜŞRA TEKİR Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
MELEK AKTÜRK Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
GAMZE SANCAKLI Temel Bilimler Fakültesi   Fizik
ÖZGE TAŞKAN İşletme Fakültesi   İşletme
NEVRİYE ERTAŞ İşletme Fakültesi   İşletme
SAFİYE KATIRCI İşletme Fakültesi   İşletme
MURAT KELEŞ İşletme Fakültesi   İşletme
HASAN YİĞİT ÖZTÜRK İşletme Fakültesi   İşletme
MEHMET ERDOĞAN İşletme Fakültesi   İşletme
ZEHRA ÇAKIR İşletme Fakültesi   İşletme
ERTUĞRUL BAYBARS AL İşletme Fakültesi   İşletme
BÜŞRA GÖÇ Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
YAVUZ YEGİN Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
GİZEM ASLAN Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
FUAT ASLAN Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
FEYZULLAH FATİH HELVACI Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
SİNEM AYDOĞDU Mimarlık Fakültesi   Mimarlık
SELİM TEZGEL Temel Bilimler Fakültesi   Fizik
TOLGAY YASAK Temel Bilimler Fakültesi   Fizik
ELİF HACER ÖZTÜRK Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
PINAR DİNÇ Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
SÜMEYYE CEYDA AKDOĞAN Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
GÖKNUR CAMCI Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
BETÜL BERBER Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
EYLEM ÖMGEN Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
UFUK BUDAK Temel Bilimler Fakültesi   Matematik
GÜLÇİN SARIBAŞ Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
MERVE ADIYEKE Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
KEREM YANAR Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
DİLARA UZUNER Temel Bilimler Fakültesi   Moleküler Biyoloji ve Genetik
MAHMUT ENSARİ GÜVENGİL Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
FERHAT EMRE ÖZBULUT Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
ALİ AYDOĞAN Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
ÖZGÜ GÖKSU Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
YUNUS EMRE AVCI Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
ÖMER COŞKUNÇELEBİ Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
OSMAN AKBACI Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
SEVGİ BORAZAN Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
KADİR KOÇAK Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
SEFA ÖZEN Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
ALİ OZAN TAÇALAN Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
NURDAN ARGUN Mühendislik Fakültesi   Bilgisayar Mühendisliği
SAMET YAZICI Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
ABDULLAH MÜCAHİD KORKMAZ Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
BARIŞ YILMAZ Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
ÖZGÜN ŞENALP Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
FEYZA KONUKLAR Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
ERHAN ALASAR Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
SEHER MİNUZ Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
ASLIHAN AKTEPE Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
ELİF ESRA CEYHAN Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
FERHAT TÜMER Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
SİMAY KAZICI Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
ONUR ATASOY Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
EMİNE BAYRAMOĞLU Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
RÜŞTÜ CAN ÇELİK Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
ŞAFAK UNUTMAZBAŞ Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
ENES KARAOSMAN Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
ABDURRAHMAN GÜLTEKİN Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
METİN YILMAZ Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
AHMET FARUK KANTEPE Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
RAŞİT YAĞIZ BOZCA Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
ALİ MESUT İNCE Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
TUĞÇE NUR ADA Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
ŞAFAK DOĞAN Mühendislik Fakültesi   Elektronik Mühendisliği
BURCU DUYMAZ Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
AYDAN İREM SUNGUR Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
EVRİM BURKUT Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
AYSEL GÜRBÜZ Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
ÖMER FARUK TABAK Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
AYŞEGÜL HALAMOĞLU Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
METEHAN UÇAR Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
ASLI TUĞBA İLHANOĞLU Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
DAMLA ÖZTÜRK Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
HANDE DAYI Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
ELİF BAL Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
HAKAN TOLGA YAZICI Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği
YELDA GÜNDEĞER Mühendislik Fakültesi   Malzeme Bilimi ve Mühendisliği


Son Güncelleme: 06.12.2017