Spor Hizmetleri

Spor Şubesi tarafından yürütülen hizmetler; Üniversitemiz öğrencilerinin sportif faaliyetlerini gerçekleştirebilmeleri için mekanlar oluşturmak, ilgili branşlarda saha-salonların tahsisini yapmak, öğrencilerimizin sportif faaliyetler esnasında kullanacakları eşofman, forma, top, sağlık çantası ve diğer malzemeleri temin etmek, öğrenci ve personelimize yönelik turnuvalar düzenlemek, saha, hakem, gözlemci, sağlık görevlisi ve çalıştırıcıların Daire Başkanın onayı ile görevlendirmek, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonunca düzenlenen müsabakalara Üniversitemiz takımlarını hazırlamak, yarışmalara göndermek, Üniversitemiz Spor Şenliklerini organize etmek, Gençlik ve Spor İl ve İlçe Müdürlükleri, Spor Kulüp ve Kuruluşları ile işbirliği yapmak, saha organizasyonu, antrenman maçları yapmaktır. Üniversitemizin mevcut spor tesislerinin bakımını ve işletilmesini bu tesislerden geniş bir kesimin yararlanmasını sağlamak amacıyla gerekli önlemler almak, Üniversitemizin tüm spor, tesis ve malzemelerinin tek elden kullanılmasını, elemanların planlı bir şekilde çalışmalarını ve bir merkezden yönetilmelerini sağlamaktır.

Başkanlığımız bünyesine;2 adet Halı Saha, 1 adet Voleybol Sahası, 1 adet Plaj Voleybol sahası, 2 adet Basketbol Sahası, 4 adet Tenis Kortu, Kondisyon Merkezi, Sauna, Kapalı Yüzme Havuzu, Açık Yüzme Havuzu, Fitness Salonu, Kapalı Spor Salonu (Masa Tenisi, Pilates Salonu, Dans Salonu, Savunma Sporları Salonu, Kürek Takımı Salonu  bulunmaktadır.

GTÜ SPOR TESİSLERİ KULLANIM ÜCRETLERİ İÇİN TIKLAYINIZ!!!

18 OCAK 2020 KAMU SOSYAL TESİSLERİNE İLİŞKİN TEBLİĞİ BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ!!!

GTÜ SPOR AÇIK KAPALI SPOR TESİSLERİ HALI SAHA

 

TENİZ KORTU (KAPALI)

 

TENİS VE BASKETBOL AÇIK ALAN SAHASI  

PROF.DR.AHMET AYHAN SPOR SALONU HİZMETLERİ-

Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı tarafından organizasyonu yapılan, Üniversitemiz Fakülte, Enstitü Öğrencileri, Akademik ve İdari Personelleri arasında düzenlenen Üniversite içi spor faaliyetleri, Türkiye Üniversitelerarası Spor Faaliyetleri ve Yurt içi Spor Faaliyetleri bu alanda sürdürülmektedir.                                                                                                                  PROF.DR.AHMET AYHAN SPOR SALONU                                                                                                                                  

YARI OLİMPİK KAPALI YÜZME HAVUZU ve FİTNESS HİZMETLERİ

25 Eylül 2017 tarihinde Rektörlüğümüz bünyesinde işletmeci firma tarafından hizmete açılan havuzumuz bu tarihten itibaren öğrencilerimizin, mensuplarımızın ve misafirlerimizin kullanımına sunulmuştur.

Üniversitemiz Kampüsü'nde yer alan kapalı yüzme havuzu yarı olimpik standartlarda olup 25 mt. uzunluğunda 16 mt. genişliğinde, 2,10 mt. derinliğinde ve 6 kulvardan oluşmaktadır. Aynı alanda 16 mt. uzunluğunda 6 m. genişliğinde ve 98 cm. derinliğinde bir de antrenman havuzu bulunmaktadır.

Hijyenik tahliller her gün düzenli olarak yapılmaktadır. Sabah 09.30' dan akşam 2130'a kadar sürekli olarak cankurtaranlar görev yapmaktadır.

Tesisten düzenli olarak yararlanmak isteyen öğrenci personel mezun ve diğer kişiler için aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 1 yıllık gibi abone sistemi, günlük girişlerde de günlük giriş ücreti vererek yararlanılır. Ayrıca yüzme bilmeyenler için yüzme kursları düzenlenecektir.

Havuzdan faydalanmak için öncelikle üye olunmalıdır. Üyelik ücretsiz olup; havuzu kullanmak için ayrıntılı bilgiler verilmiştir. Kullanıcılarımızın öncelikle bu kurallara uymaları gerekmektedir. 

 

YARI OLİMPİK KAPALI YÜZME HAVUZU

 

 

 SAUNA ODASI

 

 FİTNESS SALONU

İletişim:

GTÜ Kapalı Yüzme Havuzu

Serkan Yağcı Spor Kulübü

EZGİ EKİM EREN

TEL: 0262 654 18 41

GSM:0535 821 96 00 

KAPALI HAVUZ VE FİTNESS HİZMETLERİ İLE İLGİLİ FİYATLAR İÇİN TIKLAYINIZ!!!!!!

HAVUZA KAYIT OLMAK İSTEYENLERDEN İSTENEN BELGELER

HAVUZ  VE DİĞER ALANLARDA BULAŞICI RİSK FAKTÖRLERİ VE DİĞER ALANLARDA BULAŞICI RİSK FAKTÖRLERİ  (İŞ YERİ HEKİMİM Dr.SEBAHADDİN KARA 'NIN KONUYLA İLGİLİ GÖRÜŞLERİ

YÜZME HAVUZLARININ TABİ OLACAĞI SAĞLIK ESASLARI VE ŞARTLARI HAKKINDA YÖNETMELİKTE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR YÖNETMELİK

TÜRK KLİNİK mİKROBİYOLOJİ VE İNFEKSİYON HASTALIKLARI DERNEĞİ VİRAL HEPATİT İLE  İLGİLİ ÇALIŞMALARI 

 VİRAL HEPATİT SAVAŞIM DERNEĞİNİN İLGİLİ ÇALIŞMALARI

HEPATİT VİRÜSLERİ VE ENFEKSİYON OLUŞTURMA MEKANİZMALARI PROF.DR.ÖMER POYRAZIN İLGİLİ ÇALIŞMALARI(1)

HEPATİT VİRÜSLERİ VE ENFEKSİYON OLUŞTURMA MEKANİZMALARI PROF.DR.ÖMER POYRAZIN İLGİLİ ÇALIŞMALARI (2)

 1593 SAYILI UMUMİ HIFZISIHHA KANUNU 

GTÜ SPOR TAKIMLARI

GTÜ -2019 ÖĞRENCİ SPOR TAKIMLARI İÇİN TIKLAYINIZ