Spor Hizmetleri

SPOR HİZMETLERİ

Spor Şubesi tarafından yürütülen hizmetler; Üniversitemiz öğrencilerinin sportif faaliyetlerini gerçekleştirebilmeleri için mekanlar oluşturmak, ilgili branşlarda saha-salonların tahsisini yapmak, öğrencilerimizin sportif faaliyetler esnasında kullanacakları eşofman, forma, top, sağlık çantası ve diğer malzemeleri temin etmek, öğrenci ve personelimize yönelik turnuvalar düzenlemek, saha, hakem, gözlemci, sağlık görevlisi ve çalıştırıcıların Daire Başkanın onayı ile görevlendirmek, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonunca düzenlenen müsabakalara Üniversitemiz takımlarını hazırlamak, yarışmalara göndermek, Üniversitemiz Spor Şenliklerini organize etmek, Gençlik ve Spor İl ve İlçe Müdürlükleri, Spor Kulüp ve Kuruluşları ile işbirliği yapmak, saha organizasyonu, antrenman maçları yapmaktır. Üniversitemizin mevcut spor tesislerinin bakımını ve işletilmesini bu tesislerden geniş bir kesimin yararlanmasını sağlamak amacıyla gerekli önlemler almak, Üniversitemizin tüm spor, tesis ve malzemelerinin tek elden kullanılmasını, elemanların planlı bir şekilde çalışmalarını ve bir merkezden yönetilmelerini sağlamaktır.

 

Gtu Tesisleri Kullanım Ücretleri-

 Üniversitemiz Yönetim Kurul Kararı- Güncel Tesis_Ücretleri


 
Rezervasyon 

Sporcu Bilgi Formu

İletişim: +90 (262) 605 11 68-

 

YARI OLİMPİK KAPALI YÜZME HAVUZU ve FİTNESS HİZMETLERİ

25 Eylül 2017 tarihinde Rektörlüğümüz bünyesinde işletmeci firma tarafından hizmete açılan havuzumuz bu tarihten itibaren öğrencilerimizin, mensuplarımızın ve misafirlerimizin kullanımına sunulmuştur.

Üniversitemiz Kampüsü'nde yer alan kapalı yüzme havuzu yarı olimpik standartlarda olup 25 mt. uzunluğunda 16 mt. genişliğinde, 2,10 mt. derinliğinde ve 6 kulvardan oluşmaktadır. Aynı alanda 16 mt. uzunluğunda 6 m. genişliğinde ve 98 cm. derinliğinde bir de antrenman havuzu bulunmaktadır.

Hijyenik tahliller her gün düzenli olarak yapılmaktadır. Sabah 09.30' dan akşam 2130'a kadar sürekli olarak cankurtaranlar görev yapmaktadır.

Tesisten düzenli olarak yararlanmak isteyen öğrenci personel mezun ve diğer kişiler için aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 1 yıllık gibi abone sistemi, günlük girişlerde de günlük giriş ücreti vererek yararlanılır. Ayrıca yüzme bilmeyenler için yüzme kursları düzenlenecektir.

Havuzdan faydalanmak için öncelikle üye olunmalıdır. Üyelik ücretsiz olup; havuzu kullanmak için ayrıntılı bilgiler verilmiştir. Kullanıcılarımızın öncelikle bu kurallara uymaları gerekmektedir. 

 

İletişim: GTÜ Kapalı Yüzme Havuzu

Serkan Yağcı Spor Kulübü

  EZGİ EKİM EREN

TEL: 0262 654 18 41

GSM:0535 821 96 00 

İLGİLİ FİYATLAR İÇİN TIKLAYINIZ!!!!!!

HAVUZA KAYIT OLMAK İSTEYENLERDEN İSTENEN BELGELER

HAVUZ  VE DİĞER ALANLARDA BULAŞICI RİSK FAKTÖRLERİ VE DİĞER ALANLARDA BULAŞICI RİSK FAKTÖRLERİ  (İŞ YERİ HEKİMİM Dr.SEBAHADDİN KARA 'NIN KONUYLA İLGİLİ GÖRÜŞLERİ

YÜZME HAVUZLARININ TABİ OLACAĞI SAĞLIK ESASLARI VE ŞARTLARI HAKKINDA YÖNETMELİKTE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR YÖNETMELİK

TÜRK KLİNİK mİKROBİYOLOJİ VE İNFEKSİYON HASTALIKLARI DERNEĞİ VİRAL HEPATİT İLE  İLGİLİ ÇALIŞMALARI 

 VİRAL HEPATİT SAVAŞIM DERNEĞİNİN İLGİLİ ÇALIŞMALARI

HEPATİT VİRÜSLERİ VE ENFEKSİYON OLUŞTURMA MEKANİZMALARI PROF.DR.ÖMER POYRAZIN İLGİLİ ÇALIŞMALARI(1)

HEPATİT VİRÜSLERİ VE ENFEKSİYON OLUŞTURMA MEKANİZMALARI PROF.DR.ÖMER POYRAZIN İLGİLİ ÇALIŞMALARI (2)

 1593 SAYILI UMUMİ HIFZISIHHA KANUNU 


GTÜ -2019 ÖĞRENCİ SPOR TAKIMLARI İÇİN TIKLAYINIZ