Program Yürütme Kurulları ve Komite ve Komisyonları

MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI KOMİSYON KURULU TABLOLARI

YÜKSEK LİSANS PROGRAMI YÜRÜTME KURULU

Adı Soyadı

Görevi

Atama Tarihi

Bitiş Tarihi

Prof.Dr.Ebru MENŞUR ALKOY

Program Koordinatörü

09.09.2019

09.09.2021

Prof.Dr.Koray ÖZTÜRK

 

Üye

09.09.2019

09.09.2021

Prof.Dr.Mehmet TARAKÇI

Üye

09.09.2019

09.09.2021

Prof.Dr.A.Yavuz ORAL

Yedek Üye

09.09.2019

09.09.2021

DOKTORA PROGRAMI YÜRÜTME KURULU

Adı Soyadı

Görevi

Atama Tarihi

Bitiş Tarihi

Prof.Dr.Hüseyin YILMAZ

Program Koordinatörü

09.09.2019

09.09.2021

Prof.Dr.Yahya Kemal TÜR

Üye

09.09.2019

09.09.2021

Prof.Dr.Yücel GENÇER

Üye

09.09.2019

09.09.2021

Prof.Dr.Koray ÖZTÜRK

Yedek Üye

09.09.2019

09.09.2021

CAM BİLİMİ VE TEKNOLOJİSİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI YÜRÜTME KURULU

Adı Soyadı

Görevi

Atama Tarihi

Bitiş Tarihi

Prof.Dr.Yahya Kemal TÜR

Program Koordinatörü

09.09.2019

09.09.2021

Prof.Dr.Koray ÖZTÜRK

Üye

09.09.2019

09.09.2021

Prof.Dr.Erdem ATAR

Üye

09.09.2019

09.09.2021

Prof.Dr.Mehmet TARAKÇI

Yedek Üye

09.09.2019

09.09.2021

MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ KOMİSYON KURULU TABLOLARI

STAJ KOMİSYONU KURULU

Adı Soyadı

Görevi

Atama Tarihi

Bitiş Tarihi

Prof.Dr.Yücel GENÇER

Komisyon Başkanı

09.09.2019

09.09.2021

Prof.Dr.Hüseyin YILMAZ

Üye

09.09.2019

09.09.2021

Prof.Dr.Mehmet TARAKÇI

Üye

09.09.2019

09.09.2021

Doç.Dr.Kemal KORKMAZ

Yedek Üye

09.09.2019

09.09.2021

İNTİBAK KOMİSYONU KURULU

Adı Soyadı

Görevi

Atama Tarihi

Bitiş Tarihi

Prof.Dr.Sedat ALKOY

Komisyon Başkanı

09.09.2019

09.09.2021

Prof.Dr.Koray ÖZTÜRK

Üye

09.09.2019

09.09.2021

Dr.Öğr.Üyesi İlke ANAÇ

Üye

09.09.2019

09.09.2021

Prof.Dr.Yahya Kemal TÜR

Yedek Üye

09.09.2019

09.09.2021

ÇİFT ANADAL VE YANDAL KOMİSYON KURULU

Adı Soyadı

Görevi

Atama Tarihi

Bitiş Tarihi

Prof.Dr.Sedat ALKOY

Komisyon Başkanı

09.09.2019

09.09.2021

Prof.Dr.Hüseyin YILMAZ

Üye

09.09.2019

09.09.2021

Prof.Dr.Koray ÖZTÜRK

Üye

09.09.2019

09.09.2021

Dr.Öğr.Üyesi Aligül BÜYÜKAKSOY

Yedek Üye

09.09.2019

09.09.2021

ERASMUS + YATAY-DİKEY GEÇİŞ KOMİSYON KURULU

Adı Soyadı

Görevi

Atama Tarihi

Atama Tarihi

Prof.Dr.A.Yavuz ORAL

Komisyon Başkanı

09.09.2019

09.09.2021

Prof.Dr.Sedat ALKOY

Üye

09.09.2019

09.09.2021

Prof.Dr.Erdem ATAR

Üye

09.09.2019

09.09.2021

Prof.Dr.Koray ÖZTÜRK

Yedek Üye

09.09.2019

09.09.2021

MÜFREDAT KOMİSYONU KURULU

Adı Soyadı

Görevi

Atama Tarihi

Atama Tarihi

Prof.Dr.Hüseyin YILMAZ

Komisyon Başkanı

05.11.2018

05.11.2021

Prof.Dr.Yücel GENÇER

Üye

05.11.2018

05.11.2021

Prof.Dr.Ebru MENŞUR ALKOY

Üye

05.11.2018

05.11.2021