gtu_logo

Komisyonlar

İNŞAAT DOKTORA PROGRAM YÜRÜTME KURULU

PROF.DR. SELÇUK TOPRAK (BAŞKAN)

DOÇ.DR. SEVİLAY DEMİRKESEN ÇAKIR (ÜYE)

DR.ÖĞR.ÜY. CEREN ÖZER SÖZDİNLER (ÜYE)

DR.ÖĞR.ÜY. HADİ KHANBABAZADEH (YEDEK ÜYE)

İNŞAAT DOKTORA YETERLIK KOMITESI

PROF.DR. SELÇUK TOPRAK (BAŞKAN)

PROF.DR. TOLGA ÖZER(ÜYE)

PROF.DR.FERİT ÇAKIR (ÜYE)
DOÇ.DR. ONUR AKAY (ÜYE)

DR.ÖĞR.ÜY. CEREN ÖZER SÖZDINLER (ÜYE)

PROF.DR. BÜLENT AKBAŞ (YEDEK ÜYE)

DEPREM YAPI MÜHENDİSLİĞİ DOKTORA PROGRAM YÜRÜTME KURULU

DR.ÖĞR.ÜY. AHMET ANIL DİNDAR (BAŞKAN)

DOÇ.DR. ONUR ŞEKER (ÜYE)

DR.ÖĞR.ÜY. ÜLGEN MERT TUĞSAL (ÜYE)

PROF.DR. BÜLENT AKBAŞ (YEDEK ÜYE)

DEPREM YAPI MÜHENDİSLİĞİ DOKTORA YETERLIK KOMITESI

DOÇ.DR. ABDULLAH CAN ZÜLFIKAR (BAŞKAN)

PROF.DR.FERİT ÇAKIR (ÜYE)

DR.ÖĞR.ÜY. CEREN ÖZER SÖZDINLER (ÜYE)

DR.ÖĞR.ÜY. AHU KÖMEÇ MUTLU (ÜYE)

DR.ÖĞR.ÜY. ÜLGEN MERT TUĞSAL( ÜYE)

DOÇ.DR. ONUR AKAY (YEDEK ÜYE)

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ TEZLI YÜKSEK LİSANS PROGRAM YÜRÜTME KURULU

PROF.DR. TOLGA ÖZER (BAŞKAN)

DOÇ.DR. BURAK AYDOĞAN (ÜYE)

PROF.DR. FERİT ÇAKIR (ÜYE)

DOÇ.DR. ONUR AKAY (YEDEK ÜYE)

DEPREM YAPI MÜHENDİSLİĞİ TEZLI YÜKSEK LİSANS PROGRAM YÜRÜTME KURULU

DOÇ.DR. ONUR ŞEKER (BAŞKAN)

DR.ÖĞR.ÜYESİ AHU KÖMEÇ MUTLU (ÜYE)

DR.ÖĞR.ÜY. CEREN ÖZER SÖZDİNLER (ÜYE)

DR.ÖĞR.ÜY. HADİ KHANBABAZADEH (YEDEK ÜYE)

İNŞAAT TEZSIZ YÜKSEK LİSANS PROGRAM YÜRÜTME KURULU

DOÇ.DR. TAYFUN ALTUĞ SÖYLEV (BAŞKAN)

DOÇ.DR. SEVİLAY DEMİRKESEN ÇAKIR (ÜYE)

DR.ÖĞR.ÜY. AHU KÖMEÇ MUTLU (ÜYE)

DR.ÖĞR.ÜY. ÜLGEN MERT TUĞSAL (YEDEK ÜYE)

AKADEMIK TEŞVIK KOMISYONU

PROF.DR. FERIT ÇAKIR (BAŞKAN)

DOÇ.DR. BURAK AYDOĞAN (ÜYE)

DOÇ.DR. SEVİLAY DEMİRKESEN ÇAKIR (ÜYE)

DR.ÖĞR.ÜY. AHMET ANIL DINDAR (YEDEK ÜYE)

AKREDITASYON KOMISYONU

PROF.DR. FERIT ÇAKIR (BAŞKAN)

PROF.DR. BÜLENT AKBAŞ (ÜYE)

PROF.DR. TOLGA ÖZER(ÜYE)

DOÇ.DR. ONUR AKAY (ÜYE)

DR.ÖĞR.ÜY. AHMET ANIL DINDAR (ÜYE)

DR.ÖĞR.ÜY. CEREN ÖZER SÖZDINLER (ÜYE)

DOÇ.DR. ONUR ŞEKER (YEDEK ÜYE)

AR-GE KOMISYONU

PROF.DR. BÜLENT AKBAŞ (BAŞKAN)

DOÇ.DR. ABDULLAH CAN ZÜLFIKAR (ÜYE)

DR.ÖĞR.ÜY. AHU KÖMEÇ MUTLU (ÜYE)

PROF.DR. FERIT ÇAKIR (YEDEK ÜYE)

BILGI IŞLEM KOMISYONU

DR.ÖĞR.ÜY. AHMET ANIL DINDAR (BİM WEB SORUMLUSU)

DR.ÖĞR.ÜY. ÜLGEN MERT TUĞSAL (ÜYE)

DR.ÖĞR.ÜY. AHU KÖMEÇ MUTLU (ÜYE)

AR.GÖR. EMEL SADIKOĞLU (ÜYE)

DR.ÖĞR.ÜY. HADİ KHANBABAZADEH (YEDEK ÜYE)

BÖLÜM TANITIM VE ILETIŞIM (SOSYAL MEDYA) KOMISYONU

DOÇ.DR. SEVİLAY DEMİRKESEN ÇAKIR (BAŞKAN)

DOÇ.DR. ONUR ŞEKER (ÜYE)

DOÇ.DR. ABDULLAH CAN ZÜLFIKAR (ÜYE)

AR.GÖR. EMEL SADIKOĞLU (ÜYE)

DR.ÖĞR.ÜY. HADİ KHANBABAZADEH (YEDEK ÜYE)

BÖLÜM BURS VE DIŞ ILIŞKILER KOMISYONU

PROF.DR. TOLGA ÖZER(BAŞKAN)

PROF.DR. BÜLENT AKBAŞ (ÜYE)

DOÇ.DR. ABDULLAH CAN ZÜLFIKAR (ÜYE)

DOÇ.DR. TAYFUN ALTUĞ SÖYLEV (YEDEK ÜYE)

ÇAP VE YANDAL KOMISYONU

DR.ÖĞR.ÜY. CEREN ÖZER SÖZDINLER (BAŞKAN)

DOÇ.DR. ONUR ŞEKER (ÜYE)

DOÇ.DR. SEVİLAY DEMİRKESEN ÇAKIR (ÜYE)

PROF.DR. BÜLENT AKBAŞ (YEDEK ÜYE)

DERS VE SEMINER PROGRAMI HAZIRLAMA KOMISYONU

DOÇ.DR. BURAK AYDOĞAN (BAŞKAN)

DOÇ.DR. TAYFUN ALTUĞ SÖYLEV (ÜYE)

DR.ÖĞR.ÜY. CEREN ÖZER SÖZDINLER (ÜYE)

AR.GÖR. MUHAMMET ASAN (ÜYE)

DOÇ.DR. SEVİLAY DEMİRKESEN ÇAKIR (YEDEK ÜYE)

DENKLIK VE INTIBAK KOMISYONU

DR.ÖĞR.ÜY. CEREN ÖZER SÖZDINLER (BAŞKAN)

DOÇ.DR. TAYFUN ALTUĞ SÖYLEV (ÜYE)

DR.ÖĞR.ÜY. AHMET ANIL DINDAR (ÜYE)

DOÇ.DR. ONUR AKAY (YEDEK ÜYE)

DIŞ PAYDAŞ ANKET KOMISYONU

DOÇ.DR. ONUR AKAY (BAŞKAN)

DR.ÖĞR.ÜY. AHU KÖMEÇ MUTLU (ÜYE)

DR.ÖĞR.ÜY. ÜLGEN MERT TUĞSAL (ÜYE)

AR.GÖR. ALİ İKBAL TUTAR (ÜYE)

PROF.DR. SELÇUK TOPRAK (YEDEK ÜYE)

ERASMUS VE DIĞER DEĞIŞIM PROGRAMLARI KOMISYONU

DR.ÖĞR.ÜY. AHU KÖMEÇ MUTLU (BAŞKAN)

PROF.DR. SELÇUK TOPRAK (ÜYE)

DOÇ.DR. ONUR AKAY (ÜYE)

DOÇ.DR. ONUR ŞEKER (YEDEK ÜYE)

İSG KOMISYONU

DR.ÖĞR.ÜY. AHMET ANIL DINDAR (KOORDİNATOR)

DOÇ.DR. BURAK AYDOĞAN (ÜYE)

DOÇ.DR. SEVİLAY DEMİRKESEN ÇAKIR (ÜYE)

DR.ÖĞR.ÜY. SAVAŞ KARABULUT (ÜYE)

DR.ÖĞR.ÜY. AHU KÖMEÇ MUTLU (YEDEK ÜYE)

KALITE KOMISYONU

DOÇ.DR. SEVİLAY DEMİRKESEN ÇAKIR (BAŞKAN)

PROF.DR. BÜLENT AKBAŞ (ÜYE)

DR.ÖĞR.ÜY. ÜLGEN MERT TUĞSAL (ÜYE)

DR.ÖĞR.ÜY. CEREN ÖZER SÖZDINLER (YEDEK ÜYE)

LABORATUVAR KOMISYONU

DR.ÖĞR.ÜY. AHMET ANIL DINDAR (BAŞKAN)

PROF.DR. SELÇUK TOPRAK (ÜYE)

DOÇ.DR. TAYFUN ALTUĞ SÖYLEV (ÜYE)

DOÇ.DR. BURAK AYDOĞAN (ÜYE)

AR.GÖR.MUHAMMET ASAN (ÜYE)

AR.GÖR. NURULLAH AÇIKGÖZ (ÜYE)

AR.GÖR. YASİN PEKYÜREK (ÜYE)

AR.GÖR. RECEP VARAN (ÜYE)

PROF.DR. TOLGA ÖZER(YEDEK ÜYE)

MÜFREDAT KOMISYONU

DR.ÖĞR.ÜY. CEREN ÖZER SÖZDINLER (BAŞKAN)

DOÇ.DR. SEVİLAY DEMİRKESEN ÇAKIR (ÜYE)

DOÇ.DR.ONUR ŞEKER (ÜYE)

AR.GÖR. OĞUZ DAL (ÜYE)

PROF.DR. FERİT ÇAKIR (YEDEK ÜYE)

ÖĞRENCI TEMSILCILIĞI KOMISYONU

DR.ÖĞR.ÜY. AHMET ANIL DINDAR (BAŞKAN)

DOÇ.DR. TAYFUN ALTUĞ SÖYLEV (ÜYE)

DR.ÖĞR.ÜY. CEREN ÖZER SÖZDINLER (ÜYE)

DR.ÖĞR.ÜY. SAVAŞ KARABULUT (YEDEK ÜYE)

ÖĞRENCI VE PERSONEL ANKET KOMISYONU

DOÇ.DR. TAYFUN ALTUĞ SÖYLEV (BAŞKAN)

DOÇ.DR. BURAK AYDOĞAN (ÜYE)

DR.ÖĞR.ÜY. ÜLGEN MERT TUĞSAL (ÜYE)

AR.GÖR. ALİ İKBAL TUTAR (ÜYE)

DR.ÖĞR.ÜY. HADİ KHANBABAZADEH (YEDEK ÜYE)

STAJ KOMISYONU

DOÇ.DR. ONUR ŞEKER (BAŞKAN)

DOÇ.DR. ONUR AKAY (ÜYE)

DR.ÖĞR.ÜY. AHMET ANIL DINDAR ( ÜYE)

AR.GÖR. YASİN PEKYÜREK (ÜYE)

DR.ÖĞR.ÜY. SAVAŞ KARABULUT (YEDEK ÜYE)