gtu_logo

Mobil Soliclub Uygulaması

Değerli GTÜ Ailesi,

Başkanlığımız Bünyesinde hizmet veren yemekhanelerimizde mevcut KİOSK sistemine entegre olarak çalışacak yeni SOLİCLUB Mobil uygulaması kullanıma açılmıştır.

SOLİCLUB Mobil uygulamasıyla yapılabilecekler özetle aşağıda yer almaktadır.

* Mobil SoliClub uygulamasına tanımlanacak olan banka kartınız ile KİOSK cihazından para yüklemeye gerek kalmadan Turnikeler üzerinde bulunan Karekod okutulmak suretiyle yemek yenebilecektir. Yemek ücreti ödeme konusunda bu yolu tercih etmeniz durumunda karta gerek kalmadan yemek yiyebilirsiniz.

* Aynı zamanda bu uygulama ile birlikte daha önce kullanmakta olduğunuz personel/öğrenci kartınız da tanımlı olup; tercih etmeniz durumunda mevcut yemek kartınıza,  gerek mobil uygulama ve gerekse KİOSK cihazı/sanal ortam üzerinden Online para yükleme işlemi de devam edecektir.

*Personel/Öğrenci kartına para yükleme işlemi mobil uygulama ile daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilecektir. Bu işlem önceki sistemde olduğu gibi Saat 11:00’ e kadar geçerlidir. Saat 11:00 den sonra yapılan işlemlerde Personel/Öğrenci kartı KİOSK cihazına takılarak bakiye kontrolü/güncellemesi yapılmalıdır!

*Uygulamaya Personel grubu T.C. Numaraları ile Öğrenci grubu (Lisans, Y. Lisans, Doktora) ise öğrenci sicil numaraları ile kayıt olacaktır.

NOT: Uygulamaya üye olmak ve kart eklemek için gerçekleştirilecek adımlar PDF dosyası olarak sunulmuştur;

Üyelik adımları için TIKLAYINIZ

Kart ekleme adımları için TIKLAYINIZ

 

 

GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ                                    

Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı