gtu_logo

Toplumsal Katkı Koordinatörlüğü’nden Huzurevine Ziyaret

13.05.2024 - GTÜ Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

Gebze Teknik Üniversitesi (GTÜ) Toplumsal Katkı Koordinatörlüğü tarafından Gebze Huzurevi'ne bir ziyaret gerçekleştirildi. Ziyarette GTÜ Rektör Danışmanı ve İşletme Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Meral Elçi, Genel Sekreter Nadir Yıldırım, GTÜ Türk Sanat Müziği Korosu üyeleri ve öğrenciler yer aldı.

GTÜ ekibi huzurevi sakinlerine çiçek ve kolonya takdiminde bulundu ve onlarla sıcak bir sohbet gerçekleştirdi. Ayrıca huzurevindeki kadınların Anneler Günü kutlandı. Huzurevi sakinlerinin neşesini artırmak için GTÜ Türk Sanat Müziği Korosu tarafından TRT İstanbul Radyosu Ses Sanatçısı Seda Gökkadar yönetiminde mini bir konser de verildi. Konser sırasında huzurevi sakinleri türkülerin tadını çıkarırken duygusal anlar da yaşadılar.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden huzurevi yönetimi, GTÜ'lü konuklarına teşekkür etti. Prof. Dr. Meral Elçi ve Nadir Yıldırım da kendilerini ağırladıkları için huzurevi sakinlerine teşekkür ederek kendilerini yakın bir tarihte GTÜ Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenecek olan Türk Sanat Müziği Korosu Konseri'ne davet etti.

Bu anlamlı ziyaret ile GTÜ, toplumsal sorumluluğunu yerine getirmeye ve toplumdaki çeşitli gruplara destek olmaya devam ediyor.