gtu_logo

III. Biyoteknoloji Vizyon Zirvesi

 

 

Değerli akademisyenler, sanayiciler, sektör temsilcileri, öğrenciler ve diğer paydaşlarımız;

 

Gebze Teknik Üniversitesi Biyoteknoloji Enstitüsü tarafından 15 Ekim 2019 Salı günü düzenlenecek olan “III. Biyoteknoloji Vizyon Zirvesi”nin bu yılki teması “Sağlık, Gıda ve Tarım’da Biyo-Ekonomi ve Sürdürülebilirlik” olacaktır.

Zirve Biyoteknoloji Enstitüsü koordinasyonunda Gebze Teknik Eğitim ve Araştırma Vakfı (GTEAV) tarafından yürütülen ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) tarafından desteklenen Özgün Biyo-Ekonomi Kaynakları (ÖBEK) Mükemmeliyet Merkezi’nin de bir faaliyeti olarak organize edilmektedir.

Ayrıca Zirve’nin öğleden sonraki kısmında katılımcılara MERCK tarafından “Proteomik İş Akışı” konulu sertifikalı bir eğitim de verilecektir.

Zirve, Gebze Teknik Üniversitesi Çayırova kampüsünde Elektronik Mühendisliği amfisinde gerçekleştirilecek olup, program detaylarına ve kayıt için izlenmesi gereken adımlara web sitemizden ulaşabilirsiniz: www.biyotekvizyonzirvesi.org

 

Kayıtlar kontenjan ile sınırlı olup 11 Ekim’e kadar web sitemiz üzerinden yapılabilecektir. Bu tarihten sonra müsaitlik durumuna bağlı olarak ancak kapıda kayıt yapılabilecektir.

 

Sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

 

Gebze Teknik Üniversitesi

Biyoteknoloji Enstitüsü