gtu_logo

2016-2017 Eğitim-Öğretim Güz Yarıyılı Lisansüstü Program Mülakat Tarih ve Yerleri

2016-2017 EĞİTİM – ÖĞRETİM GÜZ YARI YILI

LİSANSÜSTÜ PROGRAM MÜLAKAT TARİH VE YERLERİ


 BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI 

DOKTORA

Mülakat Tarihi

Mülakat Yeri 

Bilgisayar Mühendisliği

(%30 İngilizce)

14 Haziran

Saat: 10:00

Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Binası 2. Kat 207 Nolu Derslik ve 212 Nolu Toplantı Salonu  

TEZLİ YÜKSEK LİSANS

Mülakat Tarihi

Mülakat Yeri 

Bilgisayar Mühendisliği

(%30 İngilizce)

16 Haziran

Saat: 10:00

Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Binası 2. Kat 207 Nolu Derslik ve 212 Nolu Toplantı Salonu 

Siber Güvenlik

(%30 İngilizce)

17 Haziran

Saat: 10:00

Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Binası 2. Kat 207 Nolu Derslik  

TEZSİZ YÜKSEK LİSANS

Mülakat Tarihi

Mülakat Yeri 

Bilişim Sistemleri II.Öğretim Tezsiz (Türkçe)

17 Haziran

Saat: 10:00

Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Binası 2. Kat 212 Nolu Derslik  

BİYOMÜHENDİSLİK ANABİLİM DALI

TEZLİ YÜKSEK LİSANS

Mülakat Tarihi

Mülakat Yeri 

Biyoinformatik ve Sistem Biyolojisi(%100 İngizlice)

16 Haziran

Saat: 10:00

Moleküler Biyoloji ve Genetik Anabilim Dalı 226 Nolu Oda

 DEPREM VE YAPI MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI

DOKTORA

Mülakat Tarihi

Mülakat Yeri 

Deprem ve Yapı Mühendisliği

(%30 İngilizce)

14 Haziran

Saat: 10:00

Deprem ve Yapı Mühendisliği Anabilim Dalı Sekreterliği

TEZLİ YÜKSEK LİSANS

Mülakat Tarihi

Mülakat Yeri 

Deprem ve Yapı Mühendisliği

(%30 İngilizce)

16 Haziran

Saat: 10:00

Deprem ve Yapı Mühendisliği Anabilim Dalı Sekreterliği

 JEODEZİ VE FOTOGRAMTERİ MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI

DOKTORA

Mülakat Tarihi

Mülakat Yeri 

Jeodezi ve Fotogramteri Mühendisliği

(%30 İngilizce)

14 Haziran

Saat: 10:00

F Blok 115 Nolu Derslik

TEZLİ YÜKSEK LİSANS

Mülakat Tarihi

Mülakat Yeri 

Jeodezi ve Fotogramteri Mühendisliği

(%30 İngilizce)

16 Haziran

Saat: 10:00

F Blok 115 Nolu Derslik

 ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI

DOKTORA

Mülakat Tarihi

Mülakat Yeri 

Çevre Mühendisliği

(%30 İngilizce)

14 Haziran

Saat: 10:00

Çevre Mühendisliği Binası M.ÖNCEL Seminer Salonu

TEZLİ YÜKSEK LİSANS

Mülakat Tarihi

Mülakat Yeri 

Çevre Mühendisliği

(%30 İngilizce)

16 Haziran

Saat: 10:00

Çevre Mühendisliği Binası M.ÖNCEL Seminer Salonu

 MİMARLIK ANABİLİM DALI

DOKTORA

Mülakat Tarihi

Mülakat Yeri 

Mimarlık

(Türkçe)

14 Haziran

Saat: 10:00

N Blok Toplantı Salonu

TEZLİ YÜKSEK LİSANS

Mülakat Tarihi

Mülakat Yeri 

Mimarlık

(Türkçe)

16 Haziran

Saat: 10:00

N Blok Toplantı Salonu

TEZSİZ YÜKSEK LİSANS

Mülakat Tarihi

Mülakat Yeri 

Mimarlık II. Öğretim Tezsiz Yüksek Lisans (Türkçe)

16 Haziran

Saat: 10:00

N Blok Toplantı Salonu

ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMAANABİLİM DALI

TEZLİ YÜKSEK LİSANS

Mülakat Tarihi

Mülakat Yeri 

Şehir ve Bölge Planlama (Türkçe)

16 Haziran

Saat: 10:00

M Blok Toplantı Salonu

MATEMATİK ANABİLİM DALI

DOKTORA

Mülakat Tarihi

Mülakat Yeri 

Matematik

(%30 İngilizce)

14 Haziran

Saat: 10:00

I Blok Seminer Odası

TEZLİ YÜKSEK LİSANS

Mülakat Tarihi

Mülakat Yeri 

Matematik

(%30 İngilizce)

16 Haziran

Saat: 10:00

I Blok Seminer Odası

FİZİK ANABİLİM DALI

DOKTORA

Mülakat Tarihi

Mülakat Yeri 

Fizik (%30 İngilizce)

14 Haziran

Saat: 10:00

E Blok Seminer Salonu

TEZLİ YÜKSEK LİSANS

Mülakat Tarihi

Mülakat Yeri 

Fizik (%30 İngilizce)

16 Haziran

Saat: 10:00

E Blok Seminer Salonu

TEZLİ YÜKSEK LİSANS

Mülakat Tarihi

Mülakat Yeri 

Metroloji

(%100 İngilizce)

17 Haziran Saat :10:00

E Blok Seminer Salonu

MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK ANABİLİM DALI

DOKTORA

Mülakat Tarihi

Mülakat Yeri 

Moleküler Biyoloji ve Genetik (%30 İngizlice)

14 Haziran

Saat: 10:00

Moleküler Biyoloji ve Genetik Anabilim Dalı Binası Toplantı Odası Z 12

TEZLİ YÜKSEK LİSANS

Mülakat Tarihi

Mülakat Yeri 

Moleküler Biyoloji ve Genetik (%30 İngizlice)

16 Haziran

Saat: 10:00

Moleküler Biyoloji ve Genetik Anabilim Dalı Binası Toplantı Odası Z 12

ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI

DOKTORA

Mülakat Tarihi

Mülakat Yeri 

Elektronik Mühendisliği (%30 İngilizce)

14 Haziran

Saat: 10:00

Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Binası 2. Kat 208, 248 Nolu Derslikler ve Zemin Kat Z05 Nolu Derslik

TEZLİ YÜKSEK LİSANS

Mülakat Tarihi

Mülakat Yeri 

Elektronik Mühendisliği (%30 İngilizce

16 Haziran

Saat: 10:00

Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Binası 2. Kat 208, 248 Nolu Derslikler ve Zemin Kat Z05 Nolu Derslik

KİMYA MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI

DOKTORA

Mülakat Tarihi

Mülakat Yeri 

Kimya Mühendisliği (%30 İngilizce)

14 Haziran

Saat: 10:00

Kimya Mühendisliği Bölüm Binası 2. Kat 219 Nolu Toplantı Salonu

TEZLİ YÜKSEK LİSANS

Mülakat Tarihi

Mülakat Yeri 

Kimya Mühendisliği (%30 İngilizce

16 Haziran

Saat: 10:00

Kimya Mühendisliği Bölüm Binası 2. Kat 219 Nolu Toplantı Salonu

MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI

DOKTORA

Mülakat Tarihi

Mülakat Yeri 

Malzeme Bilimi ve Mühendisliği

(%30 İngilizce)

14 Haziran

Saat: 10:00

Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Bölümü 1. Kat 114 Nolu Derslik

TEZLİ YÜKSEK LİSANS

Mülakat Tarihi

Mülakat Yeri 

Malzeme Bilimi ve Mühendisliği

(%30 İngilizce)

16 Haziran

Saat: 10:00

Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Bölümü 1. Kat 114 Nolu Derslik

TEZLİ YÜKSEK LİSANS

Mülakat Tarihi

Mülakat Yeri 

Cam Bilimi ve Teknolojisi (%30 İngilizce)

17 Haziran Saat :10:00

Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Bölümü 1. Kat 114 Nolu Derslik

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI

DOKTORA

Mülakat Tarihi

Mülakat Yeri 

Makine Mühendisliği (%30 İngilizce)

14 Haziran

Saat: 10:00

Makine Mühendisliği Zemin Kat Z-14

TEZLİ YÜKSEK LİSANS

Mülakat Tarihi

Mülakat Yeri 

Makine Mühendisliği (%30 İngilizce)

16 Haziran

Saat: 10:00

Makine Mühendisliği Zemin Kat Z-14

KİMYA  ANABİLİM DALI

DOKTORA

Mülakat Tarihi

Mülakat Yeri 

Kimya

(%30 İngilizce)

14 Haziran

Saat: 10:00

Temel Bilimler Fakültesi Kimya Bölümü 204 Nolu Seminer Salonu

TEZLİ YÜKSEK LİSANS

Mülakat Tarihi

Mülakat Yeri 

Kimya

(%30 İngilizce)

16 Haziran

Saat: 10:00

Temel Bilimler Fakültesi Kimya Bölümü 204 Nolu Seminer Salonu