gtu_logo

Beton Kano Proje Yarışması

 İstanbul Teknik Üniversitesi Mühendisliğe Hazırlık Kulübü tarafından bu yıl beşincisi online şekilde gerçekleştirilecek Beton Kano Proje Yarışması için başvurular başlıyor!

 

Beton Kano Proje Yarışması, katılımcılarına yapı malzemeleri uygulamalarını deneyimleterek yapı malzemelerinin akademik ve sektör boyutlarını beraber tanıma fırsatı sağlar. Katılımcılarının sektörü yakından tanıyan, iletişim kabiliyetleri yüksek, ekip çalışmasına yatkın, proje yönetim yeteneği gelişmiş, problemlere çeşitli inovasyon yöntemleri ile yaklaşan yetkin bireyler olarak kariyerlerine başlamalarını hedef alır.

 

2 Mayıs’ta gerçekleşecek seminerlerin ardından 10 günlük yarışma süreci boyunca takımlardan proje ve zaman yönetimi, fiziksel yeterlilik, inovasyon, sürdürülebilirlik, özgünlük ve görsel tasarım boyutlarını içinde barındıran bir beton karışımı tasarlamaları ve projelendirmeleri beklenmektedir. Proje kapsamı ile alakalı detaylı bilgi yarışma sürecinin başında yarışma şartnamesinin ilan edilmesi ile verilecektir. Proje son teslim tarihinin ardından projeler jüri heyeti tarafından değerlendirilecek ve takımlar proje sunumuna çağırılacaktır.

 

Yarışma Koşulları:

 

Yarışma Tarihi:

 

Ödüller:

 

Ayrıntılı Bilgi ve Başvuru İçin:

https://mhk.itu.edu.tr/betonkanoprojeyarismasi2021/

https://www.instagram.com/concretecanoecompetition/