2020-2021 Güz Dönemi Katkı Payı Ödemeleri Hk

 

Katkı Payı Ödemeleri 07 Eylül-01 Ekim tarihleri arasındadır.

Kayıt Yenilemeler 21 Eylül-01 Ekim tarihleri arasındadır.

Dikkat, öğrenim ücretleri ve harçlar öğrenci numarası ile yatırılmaktadır. 

 

 

*HALK BANKASININ Bütün Şube Veznelerinden, sadece Öğrenci numaranızı belirtmek sureti ile

 

*HALK BANKASI ATM'lerinin Üniversite Ödemeleri Kısmından T.C.Kimlik numarası kısmına öğrenci numaranızı yazarak.

 

*HALK BANKASI İnternet Bankacılığı’nın

 

-Ödemeler / Eğitim ve Sınav Ödemeleri/ Üniversite Harç İşlemleri menüsünden T.C. Kimlik numarası yerine öğrenci numaranızı yazarak ödenebilmektedir.

 

Manuel olarak ve TC kimlik numarası ile yatırılan ücretler sisteme düşmemektedir. EFT yapmamanız gerekmektedir. Bu nedenle sistem ücretinizi ödemenize rağmen kayıt yenilemeler esnasında size danışman onayı veremeyecektir.

Dönemini aşan veya ikici üniversite kapsamında harç yatırması gereken öğrencilerimizin dikkatine

Öğrenci numaraları ile Halk Bankasına Harç Borçlarını ödemedikleri takdirde seçmiş oldukları dersleri kayıt yenilemeler esnasında danışman onayı veremeyecektir. Bankamatikten Harç yatırmaya çalışan öğrencilerimiz TC numarası kısmına Öğrenci Numarasını yazacaktır. 

İkinci öğretim Tezsiz programda okuyan öğrencilere, kayıt yenileme tarihleri arasında ders seçtikten sonra harç ücreti oluşmaktadır.

İkinci Öğretim Öğrencilerimiz katkı payı ödemezler. 

Seçtikleri ders sayısı kadar öğrenim ücret öderler. 

İşletme İkinci Öğretim Tezli Yüksek Lisans Programı 

Kredi başı 500 TL olup bir ders ücreti 1500 TL dir.  Bu öğrenciler Uzmanlık alan dersini ilk kez aldıklarında bir ders ücreti 1500 TL öderler. Diğer kayıtlanmalarında Uzmanlık Alan Dersi için ücret ödemezler. 

İkinci Öğretim Tezsiz Yüksek Lisans Programı 

Kredi başı 330 TL olup bir ders ücreti 990TL dir.  Bu öğrenciler Proje dersini kredili derslerle birlikte aldıklarında Proje dersi için ücret ödemezler. Ancak Proje dersini kredisiz dersler dışında aldıkları takdirde bir ders ücreti 990 TL öderler.  

2020-2021 Güz döneminden önce kayıtlanmış tezsiz yüksek lisans öğrencilerinin öğrenim ücretleri ders seçim aşamasında oluştuğundan bu öğrencilerimiz ders ücretlerini 21 Eylül – 01 Ekim 2020 dir. 

 


GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 2020 - 2021 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI KATKI PAYINA (HARÇ ÖDEMELERİNE ) AİT AÇIKLAMALAR İÇİN TIKLAYINIZ2020-2021_GUZ_KATKI_PAYI_DUYURUSU.