gtu_logo

TÜBİTAK BİLGEM GTÜ Öğrencileri Buluşması-22 Ekim 2019 / 15:30-17:30

TÜBİTAK BİLGEM GTÜ Öğrencileri Buluşması-22 Ekim 2019 / 15:30-17:30 / Z23’te Gerçekleşiyor

 

 

Siz değerli GTÜ Öğrencilerini Merkezimiz bünyesinde yürütülen projelerimizden haberdar etmek ve mezuniyetiniz öncesi ve sonrası için işbirliği imkânlarını konuşmak istiyoruz. Bu amaçla GTÜ’deki Tanıtım etkinliğimizde ve sonrasında 31 Ekim 2019’da gerçekleştireceğimiz BİLGEM Teknik gezisinde sizlerle buluşmak istiyoruz…

 

TÜBİTAK BİLGEM

TÜBİTAK Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi (BİLGEM), bilişim, bilgi güvenliği ve ileri elektronik alanlarında gerçekleştirdiği çalışmalarla ülkemizin ihtiyaçlarına yenilikçi ve milli çözümler üreten ulusal Ar-Ge merkezidir. 40 yılı aşan bilgi birikimi, deneyimi ve 1800’ü aşan insan kaynağıyla Merkezimiz, uluslararası standartlarda bilimsel ve teknolojik araştırmalar gerçekleştirmektedir.

Merkezimiz bünyesinde yüzlerce proje yürütülmektedir. Merkezimiz ileri elektronik, bilişim teknolojileri, kriptoloji, siber güvenlik, yazılım teknolojileri, bilgi güvenliği, elektronik harp ve telekomünikasyon alanlarında bugüne kadar yüzlerce başarılı projeye imza atan enstitülere sahiptir. Bu enstitüler: Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü (UEKAE), Bilişim Teknolojileri Enstitüsü (BTE), İleri Teknolojiler Araştırma Enstitüsü (İLTAREN), Siber Güvenlik Enstitüsü (SGE) ve Yazılım Teknolojileri Araştırma Enstitüsü (YTE).