Kalite Birim Sorumluları

 

SIRA NO BİRİM ADI BİRİM KALİTE SORUMLUSU
1 REKTÖRLÜK  ÜMİT KAVUN
2 REKTÖRLÜK ÖZEL KALEM
3 REKTÖRLÜK  AYTEN GÜLER
4 GENEL SEKRETERLİK ÖMER ATAKAY
5 GENEL SEKRETERLİK EMİNE BAŞGÜL
6 GENEL SEKRETERLİK SAMİ ÖCÜT
7 İDARİ MALİ İŞLER DAİRE BŞK. AYDIN KURT
8 YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BŞK. SAMİ KORKMAZ
9 YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BŞK. MEHMET KASIM DİLER
10  BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ENS. Dr.Öğr.Üye. BURCU YILMAZ
11 SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BŞK. SÜREYYA KOÇ ÜST
12 SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BŞK. ZEYNEP ERDOĞAN KURTBAŞ
13 PERSONEL DAİRE BŞK. AYTÜL AYDEMİR
14 PERSONEL DAİRE BŞK. ÖZKAN ÇELİK
15 ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRE BŞK. ŞERMİN KELEŞOĞLU
16 ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRE BŞK. AYKUT ERGUT
17 ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRE BŞK. SENA ALTINTAŞ
18 STRATEJİ GELİŞTİRME DAİRE BŞK. KÜLTİGİN AKÇİN
19 KÜTÜPHANE VE DOK. DAİRE BŞK. SALİM YILDIZ
20 KURUMSAL İLETİŞİM KOOR. ÇİÇEK TOMRUKÇU
21 BİLGİ İŞLEM DAİRE BŞK. SERAP AKSOY
22 BİLGİ İŞLEM DAİRE BŞK. OSMAN UTAR
23 DESTEK HİZMETLERİ BAYRAM SARI
24 DESTEK HİZMETLERİ ARZU KARACA
25 DESTEK HİZMETLERİ FİGEN MERT
26 DIŞ İLİŞKİLER MELTEM BAŞKAN
27 DIŞ İLİŞKİLER NUR BABAT
28 GÜVENLİK KOORDİNATÖRLÜĞÜ BAYRAM SARI
29 GÜVENLİK KOORDİNATÖRLÜĞÜ ARZU KARACA
30 ENGELSİZ GTU BİRİMİ Doc.Dr.MERAL ELÇİ
31 ENGELSİZ GTU BİRİMİ Ar.Gör. GÜLAY MURAT
32 İÇ DENETİM BİRİMİ BARIŞ ARICI
33 İÇ DENETİM BİRİMİ SEMİHA GÜNEŞ
34 KALİTE OFİSİ ŞULE ÖZBEK
35 KALİTE OFİSİ FIRAT KAYABAŞI
36 KALİTE OFİSİ DİLARA AKINCI
37 SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ ALİ KAYA 
38 SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ SERAP KARAKURT
39 SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ SEMA DEDE
40 KARİYER MERKEZİ Doc.Dr.MERAL ELÇİ
41 KARİYER MERKEZİ DİLARA AKINCI
42 TTO ÇİĞDEM KIBRISLI
43 TTO SEVCAN IŞIKAY
47 TTO Doç.Dr.SERDAR KARA
45 HUKUK MÜŞAVİRLİĞİ AHMET YAŞAR GÜNALP
46 ULAŞIM HİZMETLERİ DAİRE BAŞK. MUHİTTİN ŞEYHOĞLU
47 ULAŞIM HİZMETLERİ DAİRE BAŞK. MEHMET YİĞİT
48 BURSLAR KOORDİNATÖRLÜĞÜ SELMA KARADENİZ
49 MÜHENDİSLİK FAK. AYŞE ODABAŞI
50 MÜHENDİSLİK FAK. ŞAZİYE SERDA KAYMAN
51 BİLGİSAYAR MÜH. BÖL. Dr.Öğr.Üye. ALP ARSLAN BAYRAKÇI
52 BİOMÜHENDİSLİK BÖL. Dr.Öğr.Üye. ALİ AKPEK
53 ÇEVRE MÜH. BÖL. BANU ÇETİN
54 ELEKTRONİK MÜH. BÖL. Dr.EMRAH SEVER
55 ENDÜSTRİ MÜH. BÖL. AYHAN DEMİRİZ
56 ENDÜSTRİ MÜH. BÖL. Ar.Gör. ZEYNEP ADAK
57 İNŞAAT MÜH. BÖL. Dr.Öğr.Üye.AHMET ANIL DİNDAR
58 HARİTA MÜH. BÖL. Ar.Gör. RABİA BOVKIR
59 KİMYA MÜH. BÖL. BAŞAK TEMUR ERGAN
60 MAKİNA MÜH. BÖL. Prof.Dr. ALP ER ŞEVKİ KONUKMAN
61 MALZEME BİLİMİ VE MÜH. BÖL. Dr. KEREM ÖZGÜR GÜNDÜZ
62 TEMEL BİLİMLER FAK. ALİ RIZA AYDEMİR
63 FİZİK BÖL. Prof.Dr.SAVAŞ BERBER
64 FİZİK BÖL. Prof.Dr.MEVLÜT KARABULUT
65 KİMYA BÖL. Prof.Dr. Fatma YÜKSEL
66 KİMYA BÖL. Prof.Dr. Gönül YENİLMEZ ÇİFTÇİ
67 MATEMATİK BÖL. Dr.Öğr.Üye.OĞUL ESEN
68 MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK BÖL. Doç.Dr.SEDEF TUNCA GEDİK
69 MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK BÖL. Prof.Dr.YELDA ÖZDEN ÇİFTÇİ
70 İŞLETME FAK. SİNAN ACABAY
71 İŞLETME FAK. Doç.Dr.MURAT ANIL MERCAN
72 İKTİSAT BÖL. Doç.Dr.TANER TURAN
73 İŞLETME BÖL. Dr.Öğr.Üye. ALEV KOÇAK ALAN
74 STRATEJİ BİRİMİ BÖL. Ar. Gör. ÖZGÜN ÖZTÜRK
75 MİMARLIK FAK. NİHAL KARA
76 MİMARLIK FAK. Dr.Öğr.Üye.FERHAT PAKDAMAR
77 MİMARLIK BÖL. Doç.Dr.KUTLU SEVİNÇ KAYIHAN
78 ŞEHİR BÖLGE PLANLAMA BÖL. Ar. Gör. PINAR ÖZYILMAZ KÜÇÜKYAĞCI
79 ŞEHİR BÖLGE PLANLAMA BÖL. Dr.Öğr.Üye.MURAT YILDIZ
80 END. ÜRÜN TASARIMI BÖL. Dr. Öğr. Üyesi SALİHA TÜRKMENOĞLU
81 FEN BİL. ENS. Prof.Dr.MELTEM YEŞİLÇİMEN AKBAŞ
82 FEN BİL. ENS. NERİMAN UĞUZ
83 SOSYAL BİL. ENS. MİKAİL ONUR
84 NANOTEKNOLOJİ ENS. Dr.PERİHAN AKSU
85 NANOTEKNOLOJİ ENS. Prof.Dr. NUMAN AKDOĞAN
86 BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ENS. ÖZDEN ÇOLAK
87  BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ENS. Dr.Öğr.Üye. BURCU YILMAZ
88 ENERJİ TEKNOLOJİLERİ ENS. LEYLA ÖZKAYA
89 BİYOTEKNOLOJİ ENS. MELİS SAVAŞAN SÖĞÜT
90 BİYOTEKNOLOJİ ENS. Prof.Dr. IŞIL KURNAZ
91 BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜMÜ RAMAZAN AYBEY
92 BEDEN EĞİTİMİ BÖLÜMÜ Öğr.Gör. ŞENİZ PARLAKKILIÇ
93 TÜRKÇE BÖLÜMÜ Öğr.Gör.BENAN DURUKAN
94 YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ ÖZLEM KARAKUŞ
95 ENFORMATİK BÖLÜMÜ  SALİHA DEMİR