Türkiye İnovasyon Haftası 3-4 Mayıs 2019


Türkiye İhracatçılar birliği ‘’TİM’’ tarafından, ülkemizin 2023 hedefleri doğrultusunda yüksek katma değerli ihracata odaklanması ve küresel ticaret payının yükseltilmesi adına, 7 yıldır düzenlenmekte olan ‘’Türkiye İnovasyon Haftası’’ 3-4 Mayıs 2019 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir.

‘’Türkiye İnovasyon Haftası’’ etkinliğine Teknoloji Transfer Ofisimizin organizasyonu ile Üniversitemiz açılacak 2 ayrı stant ile temsil edilecektir.

GTÜ Standı GEAR UP Üniversiteler katı B2-C12 no'lu , GTÜ TEKNOPARK Standı ise Çamlıca Salonu B2-F02 no'lu Stantta yer alacaktır.

Üniversitemizi etkinlikte Teknoloji Transfer Ofisi Müdürlüğü, GTÜ adına açılacak stantta temsil edecektir. İlgili web sitesi, on-line kayıt sayfası ve bilgi için TTO irtibat bilgileri aşağıda paylaşılmıştır.

Üniversitemizi en iyi şekilde temsil etmek ve farkındalığımızı arttırmak adına tüm akademik personelimizin, öğrencilerimizin ve destek personellerimizin etkinliğe ziyaretçi olarak katılımları beklenmektedir. Bu nedenle açılacak GTÜ standında sizlerin endüstriyel çalışmalarınız içerisinde yer alan; prototipler, proje posterleriniz var ise tanıtım materyallerinizin sergilenmesi ve tanıtımları konusunda sizlerden bu çalışmaları talep etmekteyiz.

İlgili malzemelerin 29 Nisan 2019 mesai bitimine kadar TTO Müdürlüğü’ne teslim edilmesi ve etkinliğe katılımlarınız konusunda gereğini bilgilerinize saygılarımla sunarız.

                                                

TİM:                     http://www.tim.org.tr/tr/default.html

On-line kayıt:    https://www.turkiyeinovasyonhaftasi.com/tr/ziyaretci-kayit

Web link:           https://www.turkiyeinovasyonhaftasi.com/

 

 

İRTİBAT                                                                                                    STAND YERİ

Fırat KAYABAŞI: firatkayabasi@gtu.edu.tr                                        Çamlıca Salonu  B2-F07      

Cansu DEMİR:   c.demir@gtu.edu.tr                                                 GEAR UP Üniversiteler katı B2-C12