GTÜ APOLLO Bilgi Sistemi
 

<<GTÜ APOLLO Bilgi Sistemine Girmek için tıklayınız.>>         

Öğrenci bilgi sistemimiz yenilenmektedir. Yeni sisteme entegrasyon süresince sistemde hatalı gösterimler olabilir. Zaman içerisinde bu hatalar düzeltilecektir

Bu süreçte sorun ve önerilerinizi apollodestek@gtu.edu.tr adresine yazabilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkürler. 

ÖNEMLİ NOT: Üniversitemiz tarafınsdan sağlanan gtu.edu.tr  uzantılı E-posta almadıysanız ya da şifresini unuttuysanız Öğrenci Kimliği  veya Öğrenci Belgesi ile şahsen Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı  A Blok Giriş Kat 115 no’lu odada Mahmut Salih ÖZGÖZ'den alabilirsiniz.  

Şehir dışında olup e-posta adresi ve şifre alamayan öğrencilerin  durumlarını belirten dilekçeyi kendi el yazılarıyla yazıp imzalayarak fotoğrafını çeklemeleri ve

1)TC Kimlik Kartı Ön-Arka yüzünü

2) Öğrenci Kimlik Kartı Ön-Arka yüzünü de ekleyerek 365@gtu.edu.tr adresine göndermeleri  gerekmektedir. E-posta adresleri ve şifreleri kayıt esnasında  Öğrenci İşlerine verdikleri e-mail adresi ya da telefon numaralarına gönderilecektir.

Bu uygulama yalnızca yeni APOLLO Bilgi Sistemine geçilmesi nedeniyle yaşanacak mağduriyetleri ortadan kaldırmak amacıyla 2 Mart 2018 Cuma gününe kadar geçerlidir. Sonraki tarihlerde Öğrenci Kimliği  veya Öğrenci Belgesi ile şahsen Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı  A Blok Giriş Kat 115 no’lu odada Mahmut Salih ÖZGÖZ'e başvurulması gerekmektedir.