GTÜ APOLLO Bilgi Sistemi
 

<<GTÜ APOLLO Bilgi Sistemine Girmek için tıklayınız.>>         

 

 Akademik ve idari konularla ilgili sorunlarınızı ve  bilgi almak istediğiniz konuları ogrenci@gtu.edu.tr adresine,

 Öğrenci Bilgi  Sistemine (http://login.apollo.gtu.edu.tr) giriş yapamıyorsanız  apollologin@gtu.edu.tr  adresine mail atabilirsiniz. 

Öğrenci Bilgi  Sistemine giriş yaptıktan sonra karşılaştığınız tüm problemleri ekran görüntüsü ile birlikte   apollodestek@gtu.edu.tr  adresine mail atabilirsiniz. 

 

 

E-POSTA ADRESİ VE ŞİFRE İŞLEMLERİ

ÖNEMLİ NOT: Üniversitemiz tarafınsdan sağlanan gtu.edu.tr  uzantılı E-posta almadıysanız ya da şifresini unuttuysanız Öğrenci Kimliği  veya Öğrenci Belgesi ile şahsen Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı  A Blok Giriş Kat 115 no’lu odada Mahmut Salih ÖZGÖZ'den alabilirsiniz.  

 

NOT: Her hangi bir neden ile üniversitemize gelemeyip e-posta adresi ve şifre almak /yenilemek isteyen öğrencilerin 

1) Durumlarını anlatan ıslak imzalı dilekçeyi

2) TC Kimlik Kartı Ön-Arka yüzünü

3) Öğrenci Kimlik Kartı Ön-Arka yüzünü

4) Üniversiteye gelememe nedenlerini (Hasta ise doktor raporunu - Şehir dışında ise ikamet belgelerini, vefat var ise ölüm belgesini) belirten resmi yazıyı’da ekleyerek.

Evrakları taratıp (scan edip) 365@gtu.edu.tr adresine göndermeleri  gerekmektedir. E-posta adresleri ve şifreleri kayıt esnasında  Öğrenci İşlerine verdikleri e-mail adresi ya da telefon numaralarına gönderilecektir.

Belgeleri ibraz edemeyen  Öğrenci Kimliği  veya Öğrenci Belgesi ile şahsen Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı  A Blok Giriş Kat 115 no’lu odada Mahmut Salih ÖZGÖZ'e başvurulması gerekmektedir.