Yeni Yılınız Kutlu Olsun

2016 yılı yaşadığımız acılar, tüm dünyaya yaşattığımız kahramanlıklar ve gücümüzün inancımızdan geldiğini hatırladığımız bir yıl olarak hiç aklımızdan çıkmayacak. Gerçeklerin dost gibi görünenlerin söylediklerinde değil, söylemediklerinde saklı olduğu bir yıl! Türk milleti olarak birlik, beraberlik ve değerlerimizin sınandığı ve canımızdan vazgeçip sevdamızdan vazgeçmediğimiz zor bir yılı tamamlıyoruz. Dertlendikçe sevgimizin daha da arttığı bir ülke sevdası bu! Ancak, her şeye rağmen yenileniyoruz, birleşiyoruz ve sadece Ülkemiz için değil yönünü anavatana dönmüş çare arayan, medet bekleyen bütün Türk ve İslam dünyasının umudu olarak güçleniyoruz.

2017 yılında heyecan ve motivasyonumuzu yüksek tutarak, daha kararlı olarak, daha çok çalışarak ve daha çok üreterek mücadelemize devam edeceğiz. Görünen o ki, dünya tarihinde daha vereceğimiz çok imtihanımız, yazılacak çok destanımız ve atılacak çok imzamız olacak. Bilimde, teknolojide, eğitimde, ekonomide, sağlıkta ve daha birçok alanda bu ülkeye hizmet bizim sorumluluğumuz, davamız ve borcumuzdur.

2017 yılının Ülkemiz ve tüm İslam alemi için sağlık, mutluluk ve huzur getirmesi dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunarım.

Prof.Dr.Haluk GÖRGÜN

Rektör