Tanıtım Günleri Fotoğraf Yarışması

Yarışma Katılım Koşulları

* #gtüdetanıtımgünleri fotoğraf yarışmasına 27-29 Nisan 2016 tarihleri arasında Gebze Teknik Üniversitesi’ni ziyaret eden lise öğrencileri katılabilecektir. 27-29 Nisan aralığında yapılmayan paylaşımlar dikkate alınmayacaktır.

* Yarışmaya katılım için #gtüdetanıtımgünleri hashtagi ile yarışmaya katılacak olan fotoğraf instagram veya twitter hesaplarından paylaşılmalıdır. Fotoğrafın paylaşıldığı hesap herkese açık olmak zorundadır. Bu şartları yerine getirmeyen katılımcıların fotoğrafları yarışmada geçerli sayılmayacaktır.

* Fotoğraflar jüri tarafından seçilecek ve ödüllendirilecektir.

* Yarışma için paylaşılan fotoğraflarda aranan esas kriter fotoğrafın yarışma konseptine uygunluğudur.

* Fotoğrafların orijinal görüntüleri değiştirilmeden yapılan müdahaleler kabul edilir. Fotoğrafın aslı değiştirilmemelidir.  Jüri gerektiği takdirde fotoğrafın aslını isteyebilir.

* Yarışmaya gönderilen tüm çalışmalar Gebze Teknik Üniversitesi (GTÜ) arşivine alınacak olup, ayrıca bir telif ödenmeyecektir. Bu eserlerin kullanım hakları süresiz olarak GTÜ'ye ait olacaktır. GTÜ bu çalışmaları basılı ve görsel yayınlarında, web sitesinde duyuru ve tanıtım amaçlı olarak kullanabilecektir.

* Yarışmaya katılanlar, bu şartname hükümlerini kabul etmiş sayılırlar.