2016 KOSGEB İş Planı Ödülü Yarışması

YARIŞMANIN AMACI

“GTÜ İş Planı Ödülü Yarışması” ile üniversitemizin girişimcilik potansiyeli ortaya çıkaracak ar-ge ve yenilik odaklı projelerin desteklenmesi amaçlanmaktadır. Yarışma; GTÜ TTO koordinatörlüğünde; ar-ge, yenilik ve teknolojiye dayalı girişimcilik kültürünün geliştirilmesi ve geleceğin başarı hikâyelerinin desteklenmesini amaçlamaktadır.

YARIŞMAYA BAŞVURU KOŞULLARI

Üniversitemiz bünyesinde KOSGEB onaylı MÜH 451 Girişimcilik ve MÜH 452 Teknolojik Girişimcilik derslerini alan öğrenciler başvurabilecektir.

YARIŞMA SÜRECİ VE ÖNEMLİ TARİHLER

Yarışmaya başvurmak isteyen girişimci adayları, başvuru için gerekli iş planı örneğini www.gtu.edu.tr adresinden temin edilebilirler. Başvurular; pdf formatında girisimcilikyarisma@gtu.edu.tr adresine gönderilmelidir.

10.05.2016 Son Başvuru Tarihi

11.05.2016 Ön Değerlendirmesi

12.05.2016 Jüri Değerlendirmesi

13.05.2016 Ödül Töreni

YARIŞMADA VERİLECEK ÖDÜLLER

Yarışma dereceye giren ilk üç projenin sahibine aşağıdaki ödüller verilecektir.

* Birinciye 15.000 TL

* İkinciye 10.000 TL

* Üçüncüye 5.000 TL

YARIŞMA DEĞERLENDİRME JÜRİSİ

GTÜ TTO koordinatörlüğünde, gizlilik esaslarına dayanan ve 5 kişiden oluşan bir Jüri oluşturulmuştur. Değerlendirme iki aşamalı olacaktır. İlk aşamada sunulan projelerin yarışma konseptine uygunluğu ve şekil bakımından değerlendirme yapılacaktır. İlk aşamayı geçen projeler Jüri üyelerine iletilecek ve Jüri tarafından yapılacak teknik değerlendirme sonucu dereceye giren ilk 6 girişimci adayı belirlenecektir. başvuru tarihine kadar teslim edilen iş planları, Değerlendirme Komitesi tarafından incelenir ve en iyi 6 iş planı seçilir. Seçilen bu iş planları KOSGEB’e bildirilir ve KOSGEB tarafından yapılan değerlendirme sonucunda en iyi 3 iş planı tespit edilir.

Doç. Dr. Serdar KARA

Doç. Dr. Numan AKDOĞAN

Dr. Abdurrahman GÜNGÖR

Ertuğrul ÇETİNKAYA

Salih KÜKREK, SANLAB Simulation

İş Planı Örneğini indirmek için tıklayınız.