2017-2018 Akademik Yılı Erasmus Öğrenim Hareketliliği Öngörülen Hibe Dağıtım Sonuçları

Hibe hesapları gelen kabul mektuplarına veya gidilecek kurumun akademik takvimine göre tahmini olarak yapılmıştır.  Aşağıdaki hibe dağıtım tutarları kurumumuza Ulusal Ajans tarafından tahsis edilen hibe miktarına göre belirlenmiştir. Bu tahsis edilen hibenin kurum hesabımıza aktarımı henüz yapılmamıştır,  aktarım işlemi bir kaç ay sürebilecektir. O yüzden güz döneminde gidecek öğrencilerimizin bu gecikmeyi göz önüne alarak işlemlerini sürdürmeleri gerekmektedir.

  Adı Soyadı Bölümü Başarı Durumu Bütçe € Yerleşme
Asil Liste      
1 Abdurehim ABDUREHIM Elektronik Mühendisliği 88,99 1420 Poznan University of Technology
2 Melike İLTERALP Bilgisayar Mühendisliği 87,25 1787 Universitat Politecnica de Catalunya (FIB)
3 Muhammed KOCAMAZ Mimarlık 85,75 1867 Universitat Ramon Llull
4 Mustafa Alperen SARI Elektronik Mühendisliği 85,64 2400 RWTH Aachen University
5 Hamza KHALID Elektronik Mühendisliği 83,15 1420 Poznan University of Technology
6 Salih Onur MUSAOĞLU Makine Mühendisliği 82,9 2400 Ruhr University
7 Farid AZIZOV İşletme 80,95 2013 Cevro Institute
8 Büşra YILDIRIM Moleküler Biyoloji ve Genetik 79,85 1733 UNIVERSIDAD DE VIGO
9 Sedanur SÖNMEZ Moleküler Biyoloji ve Genetik 79,83 2400 University of Siegen
10 Fatih ÇIVI Mimarlık 78,65 1867 Universitat Ramon Llull
11 Ali Rıza BAYRAK Mimarlık 78,3 1867 Universitat Ramon Llull
12 Aslı BEKTAŞ Mimarlık 78,25 1867 Universitat Ramon Llull
13 Muhammed Emin KARAKUŞ Elektronik Mühendisliği 77,8 1340 Poznan University of Technology
14 Ahmet Emin KAPLAN Bilgisayar Mühendisliği 77,6 1827 University of Applied Sciences Schmalkalden
15 Sadettin Durmuş TALIPOĞLU Elektronik Mühendisliği 77 2001 Aachen University
16 Erdem AKTAŞ İnşaat Mühendisliği 76,9 1800 University of Ljubljana
17 Gencer İŞLEKTER Mimarlık 76,65 1813 University Institute of Lisbon
18 Gözde DÖVEN İşletme 76,45 1773 Mendel University in Brno
19 Mustafa Sertaç TORÖZ İşletme 76,35 2187 SRH Hochschule Heidelberg
20 Seçil  YILDIRIM Mimarlık 75,6 1867 Ramon Llull University
21 Yunus ŞEN İnşaat Mühendisliği 75,45 1800 University of Ljubljana
22 Ertuğrul YILMAZ İşletme 75,45 1410 West Pomeranian University of Technology
23 Halil TOKATLI Mimarlık 75,25 1907 University Institute of Lisbon
24 Atakan TATLI Elektronik Mühendisliği 75,2 1310 Poznan University of Technology
25 Kıvılcım BAYHAN İşletme 75,15 1410 West Pomeranian University of Technology
26 Ahmet ASLAN Mimarlık 75,15 1410 West Pomeranian University of Technology
27 Melisa ASLAN Mimarlık 74,95 1960 Technical University of Bratislava
28 Bekircan AĞAOĞLU Bilgisayar Mühendisliği 74,55 2400 University of Applied Sciences Schmalkalden
29 Çiğdem KAPLAN İşletme 74,4 1410 West Pomeranian University of Technology
30 Mirim Dilara ÖZDEMIR Moleküler Biyoloji ve Genetik 74,15 1733 UNIVERSIDAD DE VIGO
31 Hatice Nur OKUR Bilgisayar Mühendisliği 73,95 2517 Epita- École pour l'informatique et les techniques avancées
32 Veyis AKSOY İşletme 73,5 2400 SRH Hochschule Heidelberg
33 Mustafa KOZAN Elektronik Mühendisliği 72,8 _ Tercih ettiği üniversitede kontenjan açılırsa hibe hakkı kazanacaktır.
34 Demet ÇABUK Matematik 72,25 2500 University of Perugia
35 Büşra AĞAÇ Mimarlık 71,75 _ Tercih ettiği üniversitede kontenjan açılırsa hibe hakkı kazanacaktır.
36 Yasin Adem WEDAJO Kimya 71,35 2017 University of Southampton
37 Okan  AKTAŞ Mimarlık 71,35 _ Tercih ettiği üniversitede kontenjan açılırsa hibe hakkı kazanacaktır.
38 Ömerül Faruk Tangal Mimarlık 71 _ Tercih ettiği üniversitede kontenjan açılırsa hibe hakkı kazanacaktır.
39 Ezgi ŞAHIN İşletme 70,85 2400 SRH Hochschule Heidelberg
40 Fethiye İlbilge ŞEKER Mimarlık 69,9 1707 University of Thesssaly
Yedek Liste      (Ek hibe temini durumunda yedek listedeki öğrenciler sırayla hibelendirilecektir. Buna rağmen istedikleri takdirde hibesiz olarak yerleştirildikleri kuruma kendi imkanlarıyla gidebileceklerdir.)
41 Bayram KAYA İşletme 68,6 _ West Pomeranian University of Technology
42 İsa Bilgisayar Mühendisliği 68,5 _ Epita- École pour l'informatique et les techniques avancées
43 Doğu Cem DOĞAN Bilgisayar Mühendisliği 68,25 _ UNIVERSITE CATHOLIQUE DE LILLE
44 Nadide Ezgi AYDÖNER Moleküler Biyoloji ve Genetik 67,1 _ UNIVERSITA' DEGLI STUDI DI ROMA TOR VERGATA
45 Kerem  DÜZENLI Mimarlık 66,75 _ Yerleşemedi
46 Sait Berk VARIMLI Elektronik Mühendisliği 66,15 _ Universitat Politecnica de Catalunya (EET)
47 Andaç Doğukan YAŞIN İşletme 65 _ Mendel University in Brno
48 Rabia ERGIN Moleküler Biyoloji ve Genetik 64,4 _ University of Siegen
49 Mehmet Sait ABDÜSSELAMOĞLU Malzeme Bilimi Mühendisliği 64,4 _ University Politehnica of Bucharest
50 Kaan KÜÇÜKARSLAN Elektronik
Mühendisliği
58,95 _ Yerleşemedi