2019 EKİM AYI ETKİNLİK TAKVİMİ

 

2019 EKİM AYI ETKİNLİK TAKVİMİ


TARİH: 04.10.2019

SAAT: 08.00 - 17.00

YER: GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

ETKİNLİK ADI: DÜNYA HAYVANLARI KORUMA GÜNÜ

DÜZENLEYEN TOPLULUK: GENÇ KIZILAY

 

TARİH: 05.10.2019

SAAT: 15.15 - 16.45

YER: SİNAN ERDEM SPOR SALONU

ETKİNLİK ADI: GS – BAHÇEŞEHİR BASKETBOL MAÇI

DÜZENLEYEN TOPLULUK: ULTRASLAN-UNİ

 

TARİH: 05.10.2019

SAAT: 20.15 - 21.45

YER: ERYAMAN STADYUMU

ETKİNLİK ADI: GENÇLERBİRLİĞİ-GS FUTBOL MAÇI

DÜZENLEYEN TOPLULUK: ULTRASLAN-UNİ

 

TARİH: 07.10.2019

SAAT: 10.00 - 17.00

YER: GTÜ HAZIRLIK BİNASI

ETKİNLİK ADI: KIZLAY KAN BAĞIŞI

DÜZENLEYEN TOPLULUK: GENÇ KIZILAY / ULTRASLAN-UNİ

 

TARİH: 07.10.2019

SAAT: 08.00 - 17.00

YER: GTÜ HAZIRLIK BİNASI

ETKİNLİK ADI: KAN BAĞIŞI FARKINDALIĞI

DÜZENLEYEN TOPLULUK: GENÇ KIZILAY / ULTRASLAN-UNİ

 

TARİH: 08.10.2019

SAAT: 15.30 - 19.00

YER: GTÜ SPOR SALONU

ETKİNLİK ADI: LATİN DANS

DÜZENLEYEN TOPLULUK: LATİN DANS

 

TARİH: 09.10.2019

SAAT: 19.30 - 21.45

YER: SİNAN ERDEM SPOR SALONU

ETKİNLİK ADI: GS – EWEBASKETS BASKETBOL MAÇI

DÜZENLEYEN TOPLULUK: ULTRASLAN-UNİ

 

TARİH: 10-12.10.2019

SAAT: 08.00 - 17.00

YER: GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KONGRE MERKEZİ

ETKİNLİK ADI: ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ KONGRESİ

DÜZENLEYEN TOPLULUK: ENVIRONMETAL SOCIETY

 

TARİH: 11-12.10.2019

SAAT: 08.30 - 18.00

YER: LÜTFİ KIRDAR KONGRE VE SERGİ SARAYI

ETKİNLİK ADI: ŞİŞLİ KOMPOZİT ZİVESİ

DÜZENLEYEN TOPLULUK: HAVACILIK VE UZAY

 

TARİH: 12.10.2019

SAAT: 17.30 - 19.00

YER: SİNAN ERDEM SPOR SALONU

ETKİNLİK ADI: GS-BJK BASKETBOL MAÇI 

DÜZENLEYEN TOPLULUK: ULTRASLAN-UNİ

 

TARİH: 15.10.2019

SAAT: 17.30 - 18.30

YER: GTÜ BİLGİSAYAR MÜH BİNASI

ETKİNLİK ADI: OYUN GELİŞTİRME ATÖLYESİ

DÜZENLEYEN TOPLULUK: BİLGİSAYAR

 

TARİH: 16.10.2019

SAAT: 15.00 - 17.00

YER: GEBZE HUZUR EVİ

ETKİNLİK ADI: GELİN İKİ NESİL BİRLEŞTİRELİM

DÜZENLEYEN TOPLULUK: GENÇ KIZILAY

 

TARİH: 17.10.2019

SAAT: 17.30 - 18.30

YER: GTÜ BİLGİSAYAR MÜH BİNASI

ETKİNLİK ADI: PYTHTON EĞİTİMİ

DÜZENLEYEN TOPLULUK: BİLGİSAYAR

 

TARİH: 19.10.2019

SAAT: 09.30 - 17.30

YER: GTÜ ELEKTRONİK MÜH AMFİ

ETKİNLİK ADI: ZARARLI YAZILIM ÇALIŞTAYI

DÜZENLEYEN TOPLULUK: GTÜ SİBER GÜVENLİK

 

TARİH: 19-20.10.2019

SAAT: 10.30 - 13.30

YER: GTÜ İŞLETME FAKÜLTESİ DERSLİK 4

ETKİNLİK ADI: JAVA FOR DATA SCİENCE PROGR. DERSLERİ

DÜZENLEYEN TOPLULUK: IEEE

 

TARİH: 20.10.2019

SAAT: 08.30 - 17.30

YER: YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

ETKİNLİK ADI: MARMARA VİZYON TOPLANTISI

DÜZENLEYEN TOPLULUK: IEEE

 

TARİH: 21.10.2019

SAAT: 16.30 - 17.30

YER: IMC MEKARTRONİK ATÖLYESİ

ETKİNLİK ADI: GRAFİK TASARIM PROGRAMI EĞİTİMİ

DÜZENLEYEN TOPLULUK: ENERJİ

 

TARİH: 21.10.2019

SAAT: 17.30 - 18.30

YER: GTÜ BİLGİSAYAR MÜH Z23

ETKİNLİK ADI: C PROGRAMLAMA DİLİ EĞİTİMİ

DÜZENLEYEN TOPLULUK: BİLGİSAYAR

 

TARİH: 22.10.2019

SAAT: 09.30 - 16.30

YER: EYÜP/İSTANBUL

ETKİNLİK ADI: İSTAÇ TEKNİK GEZİ

DÜZENLEYEN TOPLULUK: ENVIRONMETAL SOCIETY

 

TARİH: 22.10.2019

SAAT: 15.30 - 18.30

YER: GTÜ BİLGİSAYAR MÜH Z23

ETKİNLİK ADI: BİLGEM TANITIM

DÜZENLEYEN TOPLULUK: BİLGİSAYAR

 

TARİH: 22.10.2019

SAAT: 17.30 - 18.30

YER: GTÜ BİLGİSAYAR MÜH Z23

ETKİNLİK ADI: OYUN GELİŞTİRME ATÖLYESİ

DÜZENLEYEN TOPLULUK: BİLGİSAYAR

 

TARİH: 22.10.2019

SAAT: 08.30 - 17.30

YER: DİLOVASI/KOCAELİ

ETKİNLİK ADI: POLİN WATERSPORK TEKNİK GEZİ

DÜZENLEYEN TOPLULUK: MALZEME BİLİMİ

 

TARİH: 22.10.2019

SAAT: 17.30 - 18.30

YER: GTÜ ELEKTRONİK MÜH Z02

ETKİNLİK ADI: ROKET YAZLIM EĞİTİMİ

DÜZENLEYEN TOPLULUK: SEDS FİZİK

 

TARİH: 23.10.2019

SAAT: 17.30 - 19.30

YER: GTÜ İŞLETME FAKÜLTESİ AMFİ 1

ETKİNLİK ADI: PYTHON PROGRAMLAMA EĞİTİMİ

DÜZENLEYEN TOPLULUK: GTÜ SİBER GÜVENLİK

 

TARİH: 23.10.2019

SAAT: 10.30 - 18.30

YER: GTÜ İŞLETME FAKÜLTESİ AMFİ 1

ETKİNLİK ADI: CAREERCON3

DÜZENLEYEN TOPLULUK: IEEE

 

TARİH: 23.10.2019

SAAT: 14.30 - 15.30

YER: GTÜ ELEKTRONİK MÜH AMFİ 1

ETKİNLİK ADI: LÖSEV FAYDA

DÜZENLEYEN TOPLULUK: MALZEME BİLİMİ

 

TARİH: 24.10.2019

SAAT: 17.30 - 18.30

YER: GTÜ BİLGİSAYAR MÜH Z23

ETKİNLİK ADI: PYTHON EĞİTİMİ

DÜZENLEYEN TOPLULUK: BİLGİSAYAR

 

TARİH: 26-27.10.2019

SAAT: 10.30 - 17.30

YER: GTÜ İŞLETME FAKÜLTESİ AMFİ 1

ETKİNLİK ADI: EVRİM GÜNLERİ

DÜZENLEYEN TOPLULUK: IEEE

 

TARİH: 26.10.2019

SAAT: 12.30 - 16.30

YER: GTÜ BİLGİSAYAR MÜH Z23

ETKİNLİK ADI: MEZUNLAR BULUŞMASI

DÜZENLEYEN TOPLULUK: BİLGİSAYAR

 

TARİH: 26-27.10.2019

SAAT: 10.30 - 13.30

YER: GTÜ İŞLETME FAKÜLTESİ DERSLİK 4

ETKİNLİK ADI: JAVA FOR DATA SCİENCE PROGR. DERSLERİ

DÜZENLEYEN TOPLULUK: IEEE

 

TARİH: 26.10.2019

SAAT: 08.30 - 17.30

YER: BÜYÜKADA/İSTANBUL

ETKİNLİK ADI: BİENAL TEKNİK GEZİ

DÜZENLEYEN TOPLULUK: MİTA

 

TARİH: 28.10.2019

SAAT: 17.30 - 18.30

YER: GTÜ BİLGİSAYAR MÜH Z23

ETKİNLİK ADI: C PROGRAMLAMA DİLİ EĞİTİMİ

DÜZENLEYEN TOPLULUK: BİLGİSAYAR

 

TARİH: 30.10.2019

SAAT: 10.30 - 17.30

YER: GTÜ İŞLETME FAKÜLTESİ AMFİ 1

ETKİNLİK ADI: TRT SU SAVAŞLARI EKİBİ SEMİNER/GÖSTERİ

DÜZENLEYEN TOPLULUK: ENVIRONMETAL SOCIETY

 

TARİH: 30.10-11.2019

SAAT: 17.30 - 18.30

YER: GTÜ İŞLETME FAKÜLTESİ AMFİ 3

ETKİNLİK ADI: PHYTON EĞİTİMİ

DÜZENLEYEN TOPLULUK: SEDS FİZİK

 

TARİH: 30.10.2019

SAAT: 08.30 - 17.30

YER: ADDERCHİTECT MİMARLIK OFİSİ

ETKİNLİK ADI: 1 YAPI 1 MİMAR

DÜZENLEYEN TOPLULUK: MİTA

 

TARİH: 30.10.2019

SAAT: 17.30 - 19.30

YER: GTÜ İŞLETME FAKÜLTESİ AMFİ 1

ETKİNLİK ADI: PYTHON PROGRAMLAMA EĞİTİMİ

DÜZENLEYEN TOPLULUK: GTÜ SİBER GÜVENLİK

 

TARİH: 30.10.2019

SAAT: 10.30 - 17.30

YER: GTÜ ELEKTRONİK MÜH AMFİ 1

ETKİNLİK ADI: COMDAY6

DÜZENLEYEN TOPLULUK: IEEE

 

TARİH: 30.10.2019

SAAT: 17.30 - 18.30

YER: GTÜ BİLGİSAYAR MÜH. Z23

ETKİNLİK ADI: ANDROİD EĞİTİMİ

DÜZENLEYEN TOPLULUK: BİLGİSAYAR

 

TARİH: 31.10.2019

SAAT: 17.30 - 18.30

YER: GTÜ BİLGİSAYAR MÜH. Z23

ETKİNLİK ADI: PYTHON EĞİTİMİ

DÜZENLEYEN TOPLULUK: BİLGİSAYAR

 

TARİH: 31.10-11.2019

SAAT: 17.30 - 17.30

YER: GTÜ ELEKTRONİK MÜH Z02

ETKİNLİK ADI: C EĞİTİMİ

DÜZENLEYEN TOPLULUK: SEDS FİZİK