MAYIS AYI ETKİNLİK TAKVİMİ

TARİH: 01.05.2019

SAAT: 21.00 - 22.00

YER: GTÜ RADYO STÜDYOSU

ETKİNLİK ADI: BONMARŞE

DÜZENLEYEN TOPLULUK: RADYO

 

TARİH: 01.05.2019

SAAT: 18.00 - 20.00

YER: AHMET CÖMERT SPOR SALONU

ETKİNLİK ADI: GS-FB BASKETBOL MAÇI

DÜZENLEYEN TOPLULUK: ULTRASLAN-UNI

 

TARİH: 01.05.2019

SAAT: 08.00 - 13.00

YER: ÇAYIROVA ŞİŞECAM SPOR KULÜBÜ

ETKİNLİK ADI: KÜREK YARIŞI

DÜZENLEYEN TOPLULUK: KÜREK, YELKEN, KANO

 

TARİH: 02.05.2019

SAAT: 17.00 - 22.00

YER: DARICA ADNAN MENDERES KÜLTÜR MERKEZİ

ETKİNLİK ADI: KADINLIK BİZDE KALSIN

DÜZENLEYEN TOPLULUK: TİYATRO

 

TARİH: 02.05.2019

SAAT: 09.00 - 12.00

YER: DARICA/KOCAELİ

ETKİNLİK ADI: SARKUYSAN TEKNİK GEZİ

DÜZENLEYEN TOPLULUK: MAZLEME BİLİMİ

 

TARİH: 03.05.2019

SAAT: 08.00 - 16.00

YER: TÜYAP FUAR VE KONGRE MERKEZİ

ETKİNLİK ADI: IDEF ‘ 19

DÜZENLEYEN TOPLULUK: MALZEME BİLİMİ

 

TARİH: 03.05.2019

SAAT: 08.00 - 17.00

YER: KİMYA BÖLÜMÜ AMFİ 2

ETKİNLİK ADI: 4. İNOVATİF KİMYA BİLİM ÖĞRENCİ KONGRESİ

DÜZENLEYEN TOPLULUK: KİMYA BİLİM

 

TARİH: 03-11.05.2019

SAAT: 08.00 - 17.00

YER: AACHEN TEKNİK ÜNİVERSİTESİ, AACHEN/ALMANYA

ETKİNLİK ADI: EUROAVIA GENEL KONGRESİ

DÜZENLEYEN TOPLULUK: HAVACILIK VE UZAY

 

TARİH: 03.05.2019

SAAT: 20.00 - 21.00

YER: GTÜ RADYO STÜDYOSU

ETKİNLİK ADI: THE BAND

DÜZENLEYEN TOPLULUK: RADYO

 

TARİH: 05.05.2019

SAAT: 19.00 - 22.00

YER: TÜRK TELEKOM STADI

ETKİNLİK ADI: GS-BJK FUTBOL MAÇI

DÜZENLEYEN TOPLULUK: ULTRASLAN-UNI

 

TARİH: 07-10.05.2019

SAAT: 08.00 - 17.00

YER: MİMARLIK FAKÜLTESİ N BLOK KONFERANS SALONU

ETKİNLİK ADI: SKETCHUP UYGULAMALI EĞİTİM

DÜZENLEYEN TOPLULUK: MİTA

 

TARİH: 08.05.2019

SAAT: 10.00 - 16.00

YER: İZMİR DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İNCİRALTI YERLEŞKESİ

ETKİNLİK ADI: İZMİR BİYOTIP VE GENOM MERKEZİ TEKNİK GEZİ

DÜZENLEYEN TOPLULUK: IEEE

 

TARİH: 09.05.2019

SAAT: 12.30 - 14.00

YER: SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ AMFİSİ

ETKİNLİK ADI: SAHNEDEN SECDEYE YOLCULUK

DÜZENLEYEN TOPLULUK: YENİLER KULÜBÜ

 

TARİH: 10.05.2019

SAAT: 17.00 - 19.00

YER: MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ-Z24

ETKİNLİK ADI: FAUNDER FİLM ANALİZİ ETKİNLİĞİ

DÜZENLEYEN TOPLULUK: GİRİŞİMCİLİK VE KARİYER PLANLAMA

 

TARİH: 11-12.05.2019

SAAT: 09.00 - 18.00

YER: HAVA HARP OKULU BAKIRKÖY/İSTANBUL

ETKİNLİK ADI: GENÇ KARTALLAR HAFTASI

DÜZENLEYEN TOPLULUK: HAVACILIK VE UZAY

 

TARİH: 11-12.05.2019

SAAT: 08.00 - 17.00

YER: İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ KAVACIK GÜNEY YERLEŞKESİ

ETKİNLİK ADI: EMBCON’19

DÜZENLEYEN TOPLULUK: IEEE

 

TARİH: 11.05.2019

SAAT: 11.00 - 16.00

YER: KUZGUNCUK

ETKİNLİK ADI: KUZGUNCUK GEZİSİ

DÜZENLEYEN TOPLULUK: MİTA

 

TARİH: 13.05.2019

SAAT: 14.00 - 17.00

YER: MİMARLIK N BLOK ÖNÜ

ETKİNLİK ADI: ÇATI KAPLAMA MALZEME VE SİSTEMLERİ / ÇATIDER

DÜZENLEYEN TOPLULUK: MİTA

 

TARİH: 13.05.2019

SAAT: 17.00 - 19.00

YER: MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Z24

ETKİNLİK ADI: TANIŞMA TOPLANTISI

DÜZENLEYEN TOPLULUK: GİRİŞİMCİLİK VE KARİYER PLANLAMA

 

TARİH: 16.05.2019

SAAT: 12.30 - 14.00

YER: SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ AMFİSİ

ETKİNLİK ADI: İNSAN MESAFEDİR

DÜZENLEYEN TOPLULUK: YENİLER

 

TARİH: 17.05.2019

SAAT: 17.00 - 19.00

YER: MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Z24

ETKİNLİK ADI: YARATICI DÜŞÜNME ETKİNLİĞİ

DÜZENLEYEN TOPLULUK: GİRİŞİMCİLİK VE KARİYER PLANLAMA